Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Заставнівський район

Новини

05.05.2017 13:33

Дорогі ветерани, герої фронту і тилу! Дорогі жителі Заставнівщини!  |  Привітання

72 роки відділяють нас від історичного травня 1945-го, коли закінчилася одна з найжорстокіших воєн в історії людства, яка забрала мільйони життів, знищила сотні тисяч сіл і міст, понівечила нашу землю.

День Перемоги – це свято мужності і звитяги, день честі та слави наших батьків і дідів, які відчайдушно чинили опір ворогу на лінії фронту та в підпіллі. Це день честі та слави матерів, яким на тендітних плечах довелося винести непомірно важкий воєнний тягар, невтомною працею наближати мирне життя.

Нині ми схиляємо голови на знак безмежної пошани і говоримо сердечні слова вдячності всім хто кував Перемогу, живим і полеглим у кривавих боях тієї найжорстокішої війни за їх героїзм і доблесть, тим хто пережив і виніс важкі роки окупації та страхіття концтаборів, хто піднімав з руїн та відбудовував рідний край!

Згадаймо в ці дні поіменно всіх, хто ціною власного життя заплатив за Перемогу: полеглих на полях битв, замучених у катівнях, померлих від ран та хвороб тієї війни, тих, хто пішов від нас уже в мирну добу.

Важко знайти слова якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку знало людство!

Ми у вічному боргу перед Вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, сили духу, самопожертви, які Ви виявили в боях за рідну землю!

Вітаючи всіх, хто пройшов крізь пекло Другої світової війни, а також жителів району із Днем Перемоги – бажаю міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих років життя та мирного неба над головою!

 

З повагою та шаною

Голова Заставнівської

районної ради                                                                   Сергій Капіцький

 

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми