Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

14.02.2017 17:21

Делегація Заставнівського району відвідала м. Будапешт (Угорщина) |  Робоча поїздка

       

        Минулого тижня делегація Заставнівського району,  яку очолив голова райради Сергій Капіцький,  на запрошення директора компанії VEGA IMPEX Бранко Єласіті, відвідала м. Будапешт (Угорщина). До складу делегації, що перебувала в Угорщині, увійшли депутати районної ради: Віталій  Слипенюк, Володимир Кокіс та Ржавинецький сільський голова Віталій Шафер.  Угорські партнери радо зустріли  Заставнівську делегацію та висловили сподівання у налагодженні та розвитку транскордонних зв’язків двох регіонів. Бранко Єласіті повідомив,  що вони готові поділитися досвідом і напрацюваннями, обговорити спільні плани, які наближатимуть українців до євроспільноти та встановити братські відносини й спільну участь у програмах Європейського Союзу.

           У ході робочої зустрічі представники обох країн обговорили ряд важливих питань, одне з яких -  просування товарів українського виробництва на ринок Угорщини. Обговорили питання меблевого виробництва та м`яких іграшок. Адже раніше на теренах Заставнівщини процвітало виробництво меблів (с. Юрківці), м`яких іграшок (с. Дорошівці), дерев`яних будинків (с. Горощівці, с.Горішні  Шерівці), а зараз, на жаль, призупинене. У розмові, голова райради  запевнив про тверді наміри  втілити в життя програмні цілі розбудови нашого краю та докласти до цього максимум зусиль. Сергій Капіцький зазначив, що завдання влади -  допомогти вийти на європейський ринок малому та середньому бізнесу нашого району. Також наголосив, що будемо раді, якщо угорські бізнесмени вкладатимуть свої інвестиції у наш край, а зі свого боку обіцяємо повне сприяння, аби їм працювалося затишно і комфортно.   Надіємось, що наші відносини будуть добросусідськими та дружніми.

         Депутати, у свою чергу,  цікавились економічним розвитком Угорщини, відвідали деякі соціальні об`єкти, також побачили будівництво нових доріг європейського типу.

          На завершення зустрічі голова районної ради Сергій Капіцький подякував за теплий прийом та запросив своїх угорських колег у найближчий час відвідати Заставнівщину.

 

 

 

 

          

 

 

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми