Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

30.11.2016 15:08

Тісна співпраця єднає народи |  Візити

         Продовжується співпраця між Лідзбарським повітом (Польща) та Заставнівським районом. Днями, на запрошення голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, до нашого району із робочим візитом завітали польські колеги: староста цього повіту Ян Гаргай, директор Вищої школи Заводович ім. Станіслава Стазіка Марек Хил та президент торгової марки «Полмлек» пан Миколайчук.

    Спочатку вони  відвідали  Заставнівську музичну школу, де було підписано договір партнерства між музичною школою м. Лідзбарк та даним закладом. Потім побували у  Вищому  професійному училищі24 м. Заставна. Це  гарний навчально-професійний заклад Заставнівщини,  з яким  також підписали договір про партнерство та співпрацю. В. о. директора училища Петро Ковальницькимй ознайомив польських гостей з навчально-виробничою базою, а учні гостинно зустріли дорогих гостей. Приємно,  що керівництво обох закладів домовились про подальшу співпрацю. Польська сторона готова взяти учнів нашого училища на практику на польські підприємства для обміну досвідом. Під час зустрічі поляки повідомили, що мають намір подарувати комп`ютери, які будуть встановлені у  бібліотеці ВПУ № 24.

   Далі маршрут був до Заставнівської гімназії, де вже підписаний договір партнерства між цим навчальним закладом та гімназією м. Орнета. Там польські  гості побачили навчальні кабінети, музей  та переглянули виступ вихованців.

Наступна зустріч відбулася у Заставнівській ЦРЛ, де гостей радо зустріли лікарі медичного закладу. Їм було цікаво дізнатися, в яких умовах лікуються хворі українці. Побачили палати, поспілкувалися з хворими та медичним персоналом. Спілкування було дуже щирим та невимушеним. Головний лікар Василь Липка продемонстрував нове діагностичне обладнання, яке є тільки у нашій районній лікарні та в одній у м. Чернівці. Під час зустрічі з лікарями, польські друзі домовилися про візит,  після Нового року, заставнівських медиків до Лідзбарського повіту, де вони матимуть змогу відвідати медичні установи цього повіту. Також поляки запевнили, що поділяться досвідом щодо реформ медицини на початкових етапах.

 

 

 

 

 

 

 

  

      

 

Фотосесія

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми