Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

12.10.2016 14:28

Запрошуємо до «Школи майбутнього пенсіонера»  |  Повідомлення Пенсійного фонду

Одним із пріоритетних напрямків роботи управління Пенсійного Фонду України в Заставнівському  районі є робота з майбутніми пенсіонерами.

Як і у всіх  управліннях області, тут  запроваджено послугу завчасної перевірки документів для призначення пенсії, оскілльки  кількість осіб передпенсійного віку які звертаються для перевірки записів в трудових книжках, визначення права на пенсію та  вибору оптимального заробітку,  постійно збільшується. До співпраці залучаються  як кадрові служби підприємств, так і сільські та селищні ради.

Крім того, на базі Заставнівського районного центру зайнятості,  в ході  проведення спільних семінарів з безробітними особами, спеціалістами управління періодично проводяться уроки пенсійної грамотності з різними віковими групам, в тому числі і з особами передпенсійного віку.

Тож, до виповнення пенсійного віку, Ви можете заздалегідь звернутись до територіального органу управління Пенсійного фонду України в районі та отримати фахову консультацію, а також оформити справу «Майбутнього пенсіонера» та у запропонований Вам час звернутись із відповідною заявою, щоб без зволікань призначити пенсію (заява на призначення пенсії за віком приймається не раніше ніж за 1 місяць до часу настання пенсійного віку).

 Якщо громадяни будуть заздалегідь замислюватися над пенсійним майбутнім, розуміти і знати основні законодавчі норми, то це неодмінно найкращим чином позначиться на функціонуванні всієї системи пенсійного забезпечення.

 

 

 

 

Управління Пенсійного фонду

України в Заставнівському районі

 

 

 

 

 

  • Джерело: Управління Пенсійного фонду

Tеми