Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

30.09.2016 15:52

Професія бібліотекаря – необхідна та актуальна |  Заходи

Відзначення професійного свята всеукраїнського дня бібліотек  започатковане, у відповідності до Указу Президента, 30 вересня 1998 року -  є свідченням глибокої поваги народу до скарбниць духовних надбань людства, до зібрання інтелектуальних і культурних цінностей української нації та підкреслює історичну роль друкованого слова в житті суспільства. Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства.                                                        Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Допомагають читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення, про це свідчить І обласний ярмарок бібліотечних послуг «Це цікаво місцевій громаді», що відбувся 27 вересня в Чернівцях. За результатами співпраці  районної ради та керівника Заставнівської ЦБС Стасюк Л.М. – Заставнівський район відзначився, як один з кращих  районів області де збережена та плідно функціонує бібліотечна структура.  Гідно та на високому професійному  рівні презентовано роботу бібліотек району делегацією Заставнівської центральної бібліотечної системи в плані дозвіллєвої функції,  а саме: проведення родинних свят, засідання клубів за інтересами, літературні презентації митців Заставнівщини, он-лайн конференції, вечори пам’яті, уроки духовності, літературно-музичні вечори зустрічі. За результатами аукціону бібліотечних послуг Заставнівська ЦБС нагороджена дипломом за кращу експозицію «З любов’ю до свого, до рідного, святого!». 

…Сьогодні свято храму книг, бібліотеки славне свято – зібрались ми у залі цім, щоб теплих слів сказать багато! Саме так розпочалися урочистості 29 вересня у Заставнівському районному палаці культури, де зібралися всі працівники районної бібліотечної системи.Урочисто линули вітання вдало поєднані з виступами аматорів художньої самодіяльності Заставнівщини. Багато прекрасних  побажань та слів вдячності за роботу отримали берегині скарбниць мудрості від усіх виступаючих, а кращих бібліотекарів району відзначено спільними почесними грамотами  Заставнівської районної ради та Заставнівської районної державної адміністрації .У цей день професійного свята наше суспільство віддає заслужену данину шани подвижникам бібліотечної справи, людям, які присвячують своє життя служінню народу, книзі, знанням.

ХХІ століття, визнавши одним із своїх головних пріоритетів вільний обмін і доступ до інформації, об’єктивно поставило професію бібліотекаря у перший ряд найнеобхідніших і актуальних.

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми