Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

12.09.2016 15:22

ЗАСТАВНІВСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ ВІДВІДАЛА СВЯТО ОБЖИНОК У ПОЛЬЩІ  |  Візити

Минулого тижня делегація Заставнівського району, яку очолив заступник голови районної ради Василь Мельник, відвідала гміну Любоміно (Польща).Українських гостей радо зустріли на польській землі віце-староста Лідзбарського повіту Ярослав Когут та  вуйт гміни Любоміно Анджей Мазур. Учасники делегації були запрошені на святкування хліборобського свята «Обжинки». Було дуже цікаво й пізнавально ознайомитись з життям звичайної польської громади, зокрема, з їх культурними традиціями і звичаями. На святі врожаю польські друзі представили  продукти кожного села. Присутні мали змогу оглянути виставку вирощених овочів – перцю, помідорів, капусти, огірків, картоплі, моркви. Однак, тут не лише купували та продавали, а й вшановували працю тих, хто трудиться на землі, вирощує хліб для своїх сімей та країни. Також звучала народна музика.

           Після свята польські колеги з локальної групи дій (ЛГД) «Вармінський Закуток» та «Південна Вармія» провели другу частину секційних занять-тренінгів із представниками української делегації. Першу вони провели у Заставнівському районі з членами громадських організацій, підприємцями, депутатами місцевих рад, освітянами району під час візиту у серпні цього року. Тоді, у ході практичних занять, було створено робочу групу з активістів для розробки стратегії розвитку Заставнівського району. Під час семінару у Польщі вони мали змогу представити свої ідеї щодо розвитку місцевого самоврядування у нашому районі.

            Потім делегація відвідала школи, рибне господарство, будинок соціальної опіки людей з обмеженими можливостями. Також була проведена екскурсія визначними місцями Лідзбарського повіту. Всі були приємно здивовані побаченим та з масою позитивних вражень повернулися на батьківщину.

 

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми