Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

26.08.2016 14:48

На святкуванні Дня Державного Прапора України владики звершили спільні молитви «За Україну» та « За загиблих героїв»  |  День для святкування

З нагоди державних свят: Дня Державного Прапора України та величного свята нашої держави  - Дня Незалежності, голова районної ради Сергій Капіцький запросив до нашого району Митрополита Чернівецького і Буковинського  Данила та Архієпископа Чернівецького і Кіцманського Онуфрія. Владики разом із митрофорним протоієреєм Дмитром Костащуком, настоятелем храму свт. Миколая м. Заставна УПЦ КП та протоієреєм Віталієм Мензаком , настоятелем храму свт. Василія Великого с. Дорошівці УПЦ КП, були присутні на урочистій церемонії святкування Дня Державного Прапора.  Також там були ще одні гості, які завітали у цей день до  нашого район, – польська  делегація із Лідзбарського повіту.

           На центральному майдані м. Заставна під Гімн України було піднято Державний Прапор за участю керівників району та дітей загиблого на Сході України василівчанина  Петра Танасійчука – Вадимчика і Діанки. До підніжжя пам`ятника українського поета Т. Г. Шевченка та пам`ятного знака Небесній сотні покладали вінки та квіти. Під пісню «Прапор України», яку виконав начальник відділу культури  Василь Барабащук, керівники та кращі працівники установ і організацій м.Заставна розгорнули 25-и метровий  Прапор нашої славної держави. Щирі слова привітань линули від керівників району. Із молитвами та вітальними словами до присутніх звернулися  Митрополит Чернівецький і Буковинський Данило та Архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій. Голова райради Сергій Капіцький та голова райдержадміністрації Юрій Кітар вручили владикам Подяки за молитви та архіпастирське служіння на благо України та народу.

           Ведучі Лідія Гайдей і Василь Барабащук щиро всіх привітали із Днем Державного Прапора України.

 

 

 

 

Фотосесія

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми