Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

26.08.2016 11:09

На Заставнівщину завітали гості із Польщі! |  Візити

23 серпня 2016 року, на запрошення голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, до нашого району завітала офіційна делегація з Польщі, що прибула з метою партнерської співпраці. Її очолив  віце-староста Лідзбарського повіту (району), Вармінсько-Мазурського воєводства Ярослав Когут та вуйт гміни Любоміно (об’єднаної громади, у яку входить 13 сіл) Анджей Мазур.

У першій половині дня гості району, спільно з головою райради Сергієм Капіцьким, взяли участь у відзначенні Дня Державного Прапора України, поклавши квіти до підніжжя пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка та провели семінар з представниками місцевого самоврядування, щодо стратегічного плану розвитку Заставнівського району.

          В другій половині дня польські колеги з локальної групи дій (ЛГД) «Вармінський Закуток» та «Південна Вармія» : Малгожата Офєрська, Томаш Пілат, Агнєшка Вуолф, Алісія Полусєвіч спільно з Юрієм Хоменюком, координатором проекту «Суспільна самоврядність», провели секційні заняття-тренінги з членами громадських організацій, підприємцями, депутатами місцевих рад, освітянами району. Всі присутні взяли активну участь в роботі над розробкою плану стратегії розвитку на прикладі міста Костопіль (Рівненська область), що є учасником міжнародного українсько-польського проекту «Суспільна самоврядність» за фінансової підтримки американсько-польської організації «РІТА». У ході практичних занять створено робочу групу з активістів для напрацювання стратегії розвитку Заставнівського району, яка отримала «домашнє завдання» для подальшої роботи під час візиту до Польщі української делегації у вересні.

По завершенню практико-тренінгових занять викладацький колектив Заставнівської музичної школи подарував незабутні хвилини щирої, задушевної пісні та музики.

Польських гостей настільки вразив виступ, що віце-староста Лідзбарського повіту Ярослав Когут запропонував директору музичної школи Вікторії Сташевській укласти угоду про співпрацю з музичною школою міста Лідзбарк. Також пан Ярослав повідомив, що під час нинішнього візиту планується підписати угоду про партнерство освітніх закладів (початкова школа, гімназія) гміни Любоміно з загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів села Вікно Заставнівського району.

 

Фотосесія

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми