Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

15.07.2016 14:36

Презентація збірки «Філософія життя» |  Культура

У велике християнське свято – у День Святих Першоверховних Апостолів Петра і Павла в приміщенні Заставнівської ЦРБ була надзвичайно  захоплююча атмосфера. Заповнена читальна зала районної книгозбірні, усмішки на обличчях знайомих, друзів і гостей , саме так розпочалась презентація першої  збірки «Філософія життя» відмінника освіти України, учителя-методиста, громадського діяча Івана Романовича Козака.

     Збірка вийшла в Чернівецькому видавництві «Друк Арт» в 2016 році, тиражем – 300 примірників.

 

Директор бібліотеки Стасюк Леся Миколаївна розповіла всім присутнім про життя і творчість поета.

Багато теплих слів цього дня присутні почули від поважних людей, шанувальників прекрасного з обласного центру м. Чернівці,  представників з м. Заліщики, делегації гостей з рідного села Зозулинці Тернопільської області (де народився Іван Романович), і представників Заставнівщини – колег-викладачів ВПУ №24, волонтерів, знайомих та друзів.Також були присутні представники районної ради та преси.

У кінці зустрічі прозвучали слова вдячності нашому дорогому поету, шановному Івану Романовичу за чудову презентацію, за справжні емоції, за невичерпний талант, гуманність і людяність, які він  дарує людям. Побажали йому нових здобутків, міцного здоров’я, злагоди, миру та нових видань в майбутньому.

Фотосесія

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми