Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

05.07.2016 14:44

Зустріч голови райради Сергія Капіцького із польськими колегами  |  Візити

        Минулого тижня голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький з робочим візитом відвідав Польщу, де відбулася зустріч із  головою гміни Любоміно Лідзбарського повіту  Анджеєм Мазуром. У ході зустрічі керівники обговорили питання спільних проектів села Вікно, прилеглих до нього сіл та гміни Любоміно. З польської сторони буде надана матеріальна та технічна підтримка для створення проектів.

          Також Анджей Мазур повідомив, що восени поляки відзначають Свято обжинків, на яке запросили, для виступу,  учасників художньої творчості із Заставни.

            Відбулася зустріч із старостою Лідзбарського повіту Вармінсько- Мазурського воєводства Яном Гаргаєм і віце-старостою Лідзбарського повіту Ярославом Когутом. Під час перемовин учасники зустрічі обговорили ряд важливих питань стосовно співпраці між Польщею і Україною. Також було досягнуто домовленості про співпрацю пожежної частини міста Заставна та міста Лідзбарк. Вже найближчим часом пожежники Заставнівського району матимуть змогу відвідати Польщу для обміну досвідом.

         Також під час перебування на польській землі голова райради Сергій Капіцький мав зустріч із мером міста Орнети Ірнеушем Попілем. Сергій Іванович подякував польському колезі за приїзд на Заставнівщину. При зустрічі обговорили питання поїздки учнів Кострижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів до Польщі, де згідно попередньо підписаної угоди між головою Заставнівської районної ради Сергієм Капіцьким та мером міста Орнети Ірнеушем Попілем у квітні-травні 2017 року польська сторона готова прийняти українських дітей. А у вересні-жовтні 2017 року кострижівчани прийматимуть польських школярів.

          Сергій Капіцький запросив польських колег на святкування 25 – річниці з Дня Незалежності України

 

 

 

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми