Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

21.06.2016 16:02

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника |  Медицина

Професія медичного працівника заслуговує найвищої поваги, похвали та захоплення. А руки лікаря, який рятує життя хворого – поправу називають золотими.

17 червня у районному  будинку культури м. Заставна відбулися святкові урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький привітав медичних працівників району  із професійним святом та зазначив, що здоров’я нації та кожного громадянина – це найбільший скарб держави, це найцінніше, що є у кожної окремої людини. Оберігаючи його, медичні працівники нашого району проявляють найкращі людські та професійні якості, філігранну майстерність,  демонструють нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом  повертають людей до повноцінного життя.

     Сергій Іванович висловив слова подяки людям, що вірно служать клятві Гіппократа, за їх відданість свої професії. Побажав працівникам галузі доброго здоров`я, щастя, достатку, успіхів у нелегкій благородній справі – збереження і зміцнення здоров`я людей.

   Після теплих слів вдячності за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у наданні медичної допомоги населенню району  та з нагоди професійного свята кращі працівники галузі були відзначені грамотами  районної ради.

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми