Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

21.06.2016 14:30

Заставнівський район відвідали представники органів місцевого самоврядування Городенківського району |  Візити

Минулого тижня  наш  район відвідала делегація  Городенківщини, яку очолювали голова районної ради  Мандич Іван Петрович та голова           районної державної адміністрації Кобилянський Богдан Миколайович.

      У районній раді відбулася офіційна зустріч гостей із керівництвом, де обговорили важливі питання районів. Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький поділився досвідом роботи апарату районної ради із головами сільських рад району. Також розповів колегам про переваги використання альтернативного опалення у бюджетній сфері. Це дуже зацікавило їх, тому планують ще раз відвідати м. Заставна із своїми спеціалістами у цій галузі.

      У ході зустрічі учасники обох районних делегацій відвідали село Задубрівка, де відбулася товариська зустріч з футболу між командами сільських голів Заставнівщини та Городенківщини.

 

     Сергій Капіцький, Іван Мандич та Богдан Кобилянський відзначили взаємну користь від подібних заходів та висловили побажання продовження співпраці між районами.

     Внаслідок візиту обидві сторони не тільки збагатилися позитивним досвідом, а також отримали новий імпульс для подальшого плідного та конструктивного співробітництва.

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми