Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

10.05.2016 11:48

День Перемоги, пам’яті та примирення |  До Дня пам'яті і примирення

        День Перемоги - це день великої, священної радості, гордості за те, що саме завдяки героїчним зусиллям наших воїнів була погашена світова пожежа, що обпалила більше шістдесяти країн світу. Саме в цей день урочисто відзначають  священне свято - День Перемоги!

         9 травня в м. Заставна  відбувся мітинг, присвячений Дню пам’яті та примирення і 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Керівництво та працівники виконавчого апарату Заставнівської районної ради зустрілися із ветеранами війни та взяли участь у ході святкової колони до пам’ятників воїнам-визволителям м. Заставна. Із вітальним словом до присутніх звернувся начальник відділу з питань регулювання земельних відносин Павчак Роман Володимирович, який від імені Заставнівської  районної ради, всього депутатського корпусу району гаряче і сердечно привітав всіх учасників Великої Вітчизняної війни, фронтовиків і трудівників тилу, всіх мешканців району з цим великим святом – 71-ю річницею Перемоги над гітлерівським фашизмом!

        В день Великої Перемоги ми низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю полеглих за нашу Батьківщину. Своєю мужністю вони перемогли смерть і назавжди залишаться в наших серцях. Навіть через 71 рік цей день для нас туги і печалі. Адже смертельне дихання воєнного лихоліття торкнулося практично кожної сім'ї. На долю декількох поколінь припала гіркота втрат, страждань і смерті близьких. Пройшли десятиліття, але у всіх перед очима вічно молоді образи батьків і дідів, братів і сестер, синів і дочок, що не повернулися з тієї страшної війни.

        Дорогі ветерани!

Низький уклін Вам за Вашу мужність, стійкість, незламність! Ви - взірець для нас, наша гордість та слава.

        Здоров'я, мудрості, оптимізму та наснаги всім, хто дочекався чергової річниці перемоги, вічна пам’ять тим, хто віддав життя за Вітчизну! 

Нехай на нашій благословенній землі довічно панує мир, спокій та добро.

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми