Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

04.05.2016 15:49

ПРОВЕЛИ ЯМКОВИЙ РЕМОНТ ДОРІГ |  Транспорт та шляхи

Головна проблема дорожньої галузі Заставнівського району, як і в цілому України— брак фінансування, від чого потерпає не тільки якість самого дорожнього об’єкта, але й перспективний розвиток територій, пов’язані з ним будівництво, розвиток туристичної галузі, проживання людей.

Прикро,  що така ситуація навколо ремонту доріг району, яка турбує всіх його мешканців, знижує економічну, туристичну, інвестиційну привабливість.

У такий надскладний час серед мешканців Заставнівщини є ті, кому небайдужа вищезгадана проблема. Саме ці люди, здебільшого підприємці,  розуміючи складну ситуацію з фінансуванням в країні, за власний кошт, роблять значний внесок у ремонт доріг Заставнівщини. Долучилася до цієї роботи і районна рада, яка зуміла організувати підприємливих людей та голів місцевих рад.

Перед Пасхальними святами довелося побувати на окремих об’єктах, де кипіла робота. Перша зупинка — село Юрківці, де споглядали за «залатуванням» ям центральною дороги. Усі роботи здійснювали працівники ТОВ «Орієнтир» (керівник В.Бурла), а це 3 км. У цей день на об’єкті сумлінно працювали Г.Зозуля, Є.Пушкарьов та І.Якимик.  Щоб ремонт провести якісно, потрібно 40 тонн асфальту. 10 тонн надав Юрковецький цегельний завод, а решту — сільська рада. На об’єкті також перебувала й Юрковецький сільський голова М.Смеречанська, яка, передусім, цікавиться якістю робіт.

Наполегливо трудилися і в Горошівцях, де 5 тонн асфальту надійшло від Добриновецького цегельного заводу та місцевого підприємця І.Маляра (2 тонни). Усі необхідні роботи здійснювали працівники Райавтодору (керівник Р.Кукурудзяк).

Близько місяцятому назад ямковий ремонт відбувся на відрізку дороги в с.Боянчук, про асфальт  подбали Добриновецький цегельний завод (5 тонн) і місцева рада.Подібні роботи планують здійснити і в Добринівцях.

Проблема відновлення технічного стану автомобільних доріг в районі — одне із найважливіших завдань, яке обговорюється на нарадах усіх рівнів. Поліпшення транспортної інфраструктури сприятиме розширенню торгівлі  та конкурентоспроможності, розвитку туризму, збільшення інвестиційних потоків тощо. Хочеться щиро подякувати усім людям, які роблять свій посильний внесок у ремонт наших доріг, допомагаючи у цей непростий час і землякам, і державі.

  • Джерело: редакція газети "Голос краю"

Tеми