Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

26.04.2016 09:01

Заставнівська районна рада взяла участь в заході по вшануванню учасників аварії на ЧАЕС! |  До Дня пам'яті і примирення

25 квітня, напередодні 30-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС начальник відділу з питань регулювання земельних відносин районної ради Роман Володимирович Павчак взяв участь в заході по  вшануванню усіх учасників ліквідації наслідків цієї жахливої аварії на ЧАЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

Трагедія, яка сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції, навічно відбилася в людських долях та наших серцях. Пам'ять про Чорнобиль закликає нас до об’єднання зусиль навколо вирішення завдань відродження рідної землі та зцілення душ, уражених Чорнобилем. Чимало наших земляків – пожежників, медиків, військових, правоохоронців та будівельників взяли участь у ліквідації тієї страшної аварії та її наслідків. Багатьох з числа цих звитяжців уже немає серед нас.

         Керівництво району вручили спільні грамоти районної ради та районної державної адміністрації ліквідаторам аварії на ЧАЕС за вагомий особистий внесок у ліквідацію наслідків аварії  на Чорнобильській атомній електростанції, активну громадську діяльність  із соціального захисту постраждалих  громадян та з нагоди 30-х  роковин  Чорнобильської катастрофи.

На завершення цього заходу відбувся перегляд документального фільму присвяченого Чорнобильській катастрофі.

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми