Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

13.04.2016 09:45

Подяка від ГО«Самооборона Борщівського району»  |  Різне

         

           Щиросердечна подяка від ГО «Самооборона Борщівського району» у Тернопільській області: голові Заставнівської районної ради Капіцькому С. І., головам  сільських  рад с. Брідок - Спіжавко Л. І., с. Бабино – Щітці А. А. та     с. Самушин - Когуту М. Ф., священикам – о. Віталію Мензаку, о.Василю Струтинському, приватному підприємцю Іванціву С. С., Малярику В. В., за професійно проведений військово-патріотичний вишкіл на Чернівецькій землі, а саме у Заставнівському районі  селі Брідок.

        Хочу зазначити, що цей вишкіл був присвячений нашим хлопцям, бійцям АТО, які, на жаль, в цей важкий для України час, захищають нашу землю від російського агресора.

        Українці є мирним народом, але нам постійно доводиться воювати за право бути незалежними, право жити у своїй державі. Тому змушені бути добрими воїнами. Вони здатні до самопожертви заради суспільства. Українці виявляли приклади відваги тоді, коли здавалося, боротися не варто. Тому для того, щоб бути максимально підготовленими до зустрічі з ворогом, потрібно проводити такі вишколи, на яких професійні інструктори, хлопці з передової, діляться своїми навиками: тактика ведення бою, надання медичної допомоги при пораненнях, рукопашний бій, замінування-розмінування, розтяжки і т. ін.

        Тому,  закликаю земляків-чернівчан об`єднуватись для проведення таких потрібних вишколів в цей нелегкий час. Не будьте байдужими, адже байдужість гірше від зброї.

         Ще раз велика подяка організаторам за смачну кухню, розміщення людей на нічліг, місце проведення вишколу. До наступної зустрічі у нас на Тернопільщині.

 

 

 

 

Керівник ГО « Самооборона

Борщівського району»

Соррентіно Світлана.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Автор:Керівник ГО « Самооборона Борщівського району» Соррентіно Світлана.

Tеми