Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

25.03.2016 15:35

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ВИЩОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ УЧИЛИЩІ № 24 М. ЗАСТАВНА |  Освіта

Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький та керуючий справами районної ради Леонід Гольцов 24 березня 2016 року взяли участь у проведенні Дня відкритих дверей  вищого професійного училища № 24 м. Заставна.  Це одна з найвизначніших урочистостей  в стінах професійного училища. Також були запрошені перший заступник голови районної державної адміністрації Василь Молдован та міський голова Василь Радиш.

У фойє  корпусу всі присутні мали можливість ознайомитися з цікавими матеріалами та учнівськими виробами.

 У приміщені актової зали училища відбулася презентація робітничих професій та святковий концерт учасників художньої самодіяльності.

 З вітальним словом до гостей звернувся директор училища Володимир Ярославович Гула, який  у своєму виступі ознайомив майбутніх учнів та їхніх батьків з історією створення закладу, його педагогічним колективом , здобутками та перспективами розвитку Вищого професійного училища №24 м. Заставна.  Володимир Ярославович наголосив, що професійне училище завжди гостинно чекає на майбутніх абітурієнтів  і  надає  необхідну допомогу у виборі професії, бо саме від  цього залежить майбутнє кожної людини. Також до присутніх звернувся голова районної ради Сергій Іванович, який висловив щиру вдячність керівництву закладу за запрошення на свято, шановним гостям за участь у святкуванні, викладацькому складу училища за їхню працю.

Викладачі спецдисциплін,  майстри виробничого навчання, класні керівники та кращі учні училища презентували свої професії.

Вміння, знання та навички учнів, що здобувають професію перукаря-модельєра, манікюрниці було відображено в демонстрації сучасних елегантних зачісок різних стилів.

 

Фотосесія

  • Джерело: Інформаційно-аналітичний відділ районної ради

Tеми