Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

10.03.2016 09:01

РОЗПОРЯДНИКАМ ДЕРЖАВНИХ КОШТІВ УЧАСНИКАМ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ  |  Різне

Центр Державних Замовлень – навчально-консультаційний центр у сфері державних закупівель, що надає розпорядникам державних коштів, учасникам торгів юридичні послуги з питань організації та здійснення державних закупівель, проводить курси навчання, організовує семінари, тренінги, конференції.

Центр Державних Замовлень є членом Асоціації учасників ринку державних закупівель та займає провідне місце серед навчальних закладів, рекомендованих Міністерством економічного розвитку та торгівлі України, які надають послуги на ринку державних закупівель.

Відповідно статті 11 Закону України «Про здійснення державних закупівель»                  №1197-VII від 10.04.2014, «Голова, секретар та інші члени комітету  з конкурсних торгів можуть пройти  навчання з питань організації та здійснення державних закупівель».

Враховуючи прийняте Кабінетом Міністрів України розпорядження про продовження  пілотного проекту «ProZorro», Закон «Про публічні закупівлі», зміни до порядку визначення предмету закупівлі (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»), зміни  щодо закупівлі природного газу, зміни в порядку виправлення помилок в інформації на веб-порталі після оприлюднення, з метою недопущення правопорушень у сфері державних закупівель та відповідно до навчальних програм, Центр Державних Замовлень запрошує членів комітету з конкурсних торгів на навчання та підвищення кваліфікації (лекційні, практичні та семінарські заняття) з питань організації та здійснення державних закупівель.

Курси навчання  та підвищення кваліфікації найближчим часом, відбудуться

              Чернівці  24-25  березня  2016 року;

    Можливе проходження курсів за дистанційною формою ( навчання -1100 грн.,  підвищення кваліфікації - 750 грн.)

  Вартість навчання становить 1200,00 гривень, підвищення кваліфікації 800,00 гривень (можливе проходження навчання з відстрочкою платежу до кінця року).

Зазначені курси проходять за участю провідних фахівців з питань державних закупівель, представників центральних органів виконавчої влади. Після проходження навчання та підвищення кваліфікації, слухачі отримують сертифікати та методичні матеріали.  Центр Державних Замовлень надає безкоштовну консультаційну підтримку своїм Замовникам торгів: консультації з питань державних закупівель; попередній аналіз та роз’яснення ключових моментів підготовки та участі в запланованій процедурі закупівлі.

Щодо детальної інформації та оформлення заявки звертатися до відділу

з питань організації навчання,  відповідальна за організацію навчання –Світлана  Володимирівна  (066)709-79-40  , тел./факс (044) 272-33-50, (067) 827-77-71, cdz_12@ukr.net

  • Джерело: Центр Державних Замовлень

Tеми