Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

01.03.2016 12:38

ГРАТИМУТЬ У НІМЕЧЧИНІ! |  Здоров'я та спорт

У спортзалі ДЮСШ відбувся перший турнір з міні-футболу на приз   блоку Петра Порошенка «Солідарність», у якому брало участь 8 команд: м.Заставна, смт.Кострижівка, сіл Горошівці, Веренчанка, Вікно, Горішні Шерівці, Баламутівка, Товтри. Після цікавої і впертої боротьби визначилися чемпіон і призери. Майстерність, неабияку техніку та волю до перемоги показали юні футболісти с.Горошівці, які і виграли «золоті» нагороди і вишуканий Кубок. «Срібло» в актив команди записали спортсмени із с.Веренчанка. а «бронзу» — м.Заставна. Окрім нагород відповідно гатунку, вони отримали ще й кубки.

За участь у вищезгаданому турнірі грамоти отримали команди сіл Вікно, Горішні Шерівці, Баламутівка, Товтри, смт.Кострижівка.

Юних футболістів щиро вітали голова райради С.Капіцький, який спостерігав за іграми, і голова районного осередку блоку Петра Порошенка «Солідарність» Я.Котик, бажаючи гучних перемог, цікавих, результативних поєдинків.

 Присутні потрібну  інформацію почули від співорганізатора турніру Івана Ілліча Маляра. На початку травня, у м.Мапен (Німеччина) відбудуться триденні змагання з міні-футболу, у яких братимуть участь 28 європейських команд. У наших земляків з’явився неабиякий шанс силами помірятися із найсильнішими командами Старого Світу і показати свою майстерність. Із кращих футболістів, які заявили про себе на турнірі, сформують збірну, яка захищатиме честь району і України. Після змагань назвали прізвища гравців: О.Скакун, В.Остафійчук, О.Павлюк (Горошівці), Я.Шивкеник і Р.Харюк (Веренчанка), К.Олійник,  (Заставна), Б.Лупан, Т.Негрич (Дорошівці), В.Дутка, М.Довбня (воротарі).

Фотосесія

  • Автор:Л. БАЛАНЕЦЬКА

Tеми