Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

23.02.2016 14:33

Презентація книги «За мить до вічності». |  Культура

Молода поетеса з села Репужинці Заставнівського району Бойчук Лілія Аркадіївна здійснила свою давню мрію - видала книгу власних віршів "За мить до вічності". Для дівчини це дуже важлива та хвилююча подія, адже вірші для неї це живі істоти, які народжуються у різні миті життя. Поетеса вірить, що її перша збірка знайде відгук у серцях любителів поезії.

23 лютого в читальному залі центральної районної бібліотеки м. Заставна відбулася презентація збірки поезій пані Лілії. На цій зустрічі були присутні представники районної ради, районної держадміністрації та представники преси.

Книга отримала схвальну оцінку всіма присутніми. З вітальними словами на адресу Лілії Аркадіївни виступили працівники бібліотеки, колеги, читачі, які щиро подякували за новинку в духовній літературі. Директор бібліотеки Стасюк Леся Миколаївна розповіла всім присутнім про життя і творчість письменниці, Адже про поезію завжди говорити складно, бо кожен вірш – то передбачення, то надрив, то згусток, то щось таке, що кожна людина у нашій країні проживає й відчуває, але не кожна може це словами передати. При цьому вона наголосила, що наша поетеса – молода, творча, обдарована людина гарного смаку і високого духовного лету.

Презентація відбулася, книжка почала жити своїм життям, її вже читають і читатимуть. Болюча книжка, бо багато там болю за Україну, багато суму за тими, хто загинув, захищаючи рідну землю, багато переживань за майбутнє і за батьків.

Наприкінці зустрічі відбулась автограф-сесія з автором, під час якої, за бажанням, можна було придбати книгу.

Щиро дякуємо дорогій наші поетесі, шановній пані Лілії за чудову презентацію, за справжні емоції, за невичерпний талант, гуманність і людяність, які вона так щедро дарує людям і від яких світ стає трішечки кращим!

Фотосесія

  • Джерело: Інформаційно-аналітичний відділ районної ради

Tеми