Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

12.02.2016 14:25

Мітинг-реквієм «Афганістан – мій біль» |  Урочисті заходи

27 років тому, 15 лютого 1989 року, закінчилась десятирічна військова інтервенція Радянського Союзу в сусідню державу. Майже 10 років і 2 місяці тривала та страшна бійня, безглузда війна, яка гіркими спогадами і сумними рядками закарбована у серцях українців і інших народів колишнього Союзу і зламала життя багатьом молодим хлопцям. Незважаючи ні на що, вони чесно виконували свій громадянський обов’язок, залишалися вірними своїй присязі.

Війна – це завжди страшно. Афганська війна, яка лунала довгі роки, особливо жахлива, жахлива тим, що народ, який виконував свій інтернаціональний обов’язок, мав дуже великі втрати. Матері втрачали синів, жінки – чоловіків, наречені - коханих, діти – батьків, гинули мирні жителі.

Серед жителів нашого району пройшли крізь цю війну близько 140-ка юнаків, сім із них – загинули. Заставнівська земля пам’ятає всіх, вічна слава і вічна пам'ять тим, хто не повернувся із поля бою!  Ми завжди будемо пам’ятати про Афганську війну! Низький уклін батькам і матерям, що виховали синів – героїв!

12 лютого 2016 року біля пам’ятника воїнам-афганцям м. Заставна  відбувся мітинг-реквієм  «Афганістан – мій біль» з вшанування  учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 27-ї річниці  виведення військ з Афганістану. Участь в цьому мітингу взяв начальник відділу з питань регулювання земельних відносин районної ради Роман Володимирович Павчак. Пам'ять загиблих та померлих воїнів вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Учасники бойових дій були нагороджені спільними грамотами районної  ради та державної адміністрації за значний особистий внесок у розвиток  ветеранського руху, патріотичне виховання молоді, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку.

  • Джерело: Інформаційно-аналітичний відділ районної ради

Tеми