Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

09.02.2016 10:43

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР"ГОРИЦВІТ" |  Медицина

В зв’язку із зростанням загальної захворюваності населення, в т.ч. онкологічної, через несприятливу екологічну ситуацію, недостатню санітарно-освітню роботу серед населення з пропаганди здорового способу життя, профілактики захворювань, маючи багаторічні напрацювання в галузі превентивної медицини  пропонується: план профілактичних заходів для підвищення культури здоров’я та популяризації здорового способу життя. МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ГОРИЦВІТ» запрошує Вас відвідати та  сприяти в організації роботи

            ЛЕКТОРІЮ «КРОКИ ДО ДОВГОЛІТТЯ»

   Як покращити власне здоров’я, захистити себе від інфаркту, раку, діабету та ін. хвороб, які забирають життя тисяч українців в молодому віці. Що вкорочує нам життя? Чому українці очолюють смертність в Європі, 15-20 років не доживають до віку європейців, чому навчатися в  народів –довгожителів. Що робити, щоб дожити до активного довголіття ?

 

 Практичні програми профілактики. Буклети здоров’я. Тести здоров’я. Навігатор здоров’я. Рейтинги продуктів. Іжа для довгожителів. Таблиці здоров’я . Домашня фіто аптека.  Буклети для довгожителів. Продукти проти старості. Антиоксиданти. Селен проти раку. 

 Демонстрація слайдів, відеоматеріалів. Книги, брошури, компакт-диски, таблиці, практичні програми активної профілактики. Оздоровчі фітопрепарати.                                                           

 

Графік проведення: щочетверга з 17-00 до 18-30.

Місце  проведення: м.Заставна, будинок природи, конференц-зал.

Запрошуємо всіх бажаючих. Вхід вільний.

  • Джерело: Фуштей В.В.- керівник медичного центру «Горицвіт», радник голови Чернівецької ОДА з питань профілактики захворювань на Буковині

Tеми