Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

22.01.2016 15:59

Мітинг з нагоди Дня Соборності та Свободи України! |  Святкові заходи

З нагоди Дня Соборності та Свободи України на площі біля пам’ятника Тараса Шевченка міста Заставна відбувся урочистий мітинг.

            День Соборності – подія, про яку будуть згадувати з покоління в покоління. Ставши символом об’єднання України, вона є орієнтиром нашого майбутнього. Сотні років український народ виборював своє право жити у єдиній, незалежній, суверенній державі. 22 січня 1919 року було зроблено один з перших кроків до цієї споконвічної мети – проголошено об’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Як 97 років тому, так і сьогодні український народ продовжує боротися за своє право жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про безпечне, гідне і процвітаюче життя людей, як і належить великій українській нації.

За дорученням голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького начальник відділу з питань регулювання земельних відносин районної ради Роман Володимирович Павчак спільно з головою районної державної адміністрації Юрієм Васильовичем Кітарем, головою міської ради Василем Йосиповичем Радишем та представниками трудових колективів і громадськості зібралися біля пам’ятника Т.Г. Шевченка, щоб вкотре підтвердити свою єдність і непохитність в ідеалах щодо збереження принципів соборності та незалежності нашого народу.
Біля пам’ятника Великому Кобзарю звучали українські милозвучні пісні та читання вірша, які створювали святковий настрій.

Символічно, з нагоди поважного державного свята, представниками влади покладені квіти до пам’ятника видатного Кобзаря.

  • Джерело: Інформаційно-аналітичний відділ районної ради

Tеми