Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

20.01.2016 15:17

Ось і закінчився цикл Різдвяних свят! |  День для святкування

Цикл різдвяних свят завершується одним із найбільш значимих свят Богоявленням    Господнім( Водохреща). Саме у цей зимовий день віряни випробовують свій організм крижаною водою. Адже кажуть, що вода, освячена на Богоявлення, має лікувальні властивості. Богоявлення Господнє, або Водохреще – увінчує цикл Різдвяних свят. Цього дня вірні освячують воду, яка протягом року зберігає свої цілющі властивості, а найсміливіші – пірнають в ополонку, аби бути здоровими та дужими. На Водохреще в останнє співають колядки.

20 січня з Різдвяними вітаннями до Заставнівської районної ради завітав протоієрей Віталій, благочинний Заставнівського району, настоятель храму святого Василія Великого села Дорошівці з церковним хором, який здійснив освячення кожного кабінету районної ради та подарував працівникам  ікони з зображенням Хрещення Господнього. А хористи майстерно виконали  різдвяні колядки, щедрівки, віншування, в яких переповідали Євангельську історію про народження Спасителя.

            Колядки церковного хору щиро вразили колектив районної ради своєю майстерністю та мелодійністю виконання.

Голова  районної ради Сергій Капіцький подякував колядникам за привітання, які наповнили душу присутніх добром, радістю та  побажав щасливого Нового року, добра, злагоди, миру і Божого благословення.

Фотосесія

  • Джерело: Інформаційно-аналітичний відділ районної ради

Tеми