Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

21.08.2015 15:48

Шановні заставнівчани! |  Святкові заходи

23 і 24 серпня ми святкуватимемо найвеличніші свята кожного народу – День Державного Прапора та День Незалежності України. І вперше, за роки незалежності, український прапор, прапор кольорів мирного неба і золотого поля залитий кров’ю найкращих синів українського народу і окроплений святими сльозами українських матерів. Вперше наша молода держава зіткнулася із зовнішньою військовою агресією.

До цих пір ми не надто цінували такі поняття як Незалежність, Воля і Свобода. Але зараз, коли четверо наших земляків героїчно полягли за нашу Батьківщину, наш спокій і мир, за нашу з Вами людську Гідність і Честь, значення цих слів назавжди змінилися. Тепер ми знаємо і ніколи не забудемо дорогу ціну Незалежності.

У ці складні часи Заставнівщина щиро підтримує гуманітарною допомогою українських військових та жителів Східної України. Ми самовіддано працюємо та підтримуємо мир і стабільність у нашому регіоні. Я твердо переконаний, що нам з Вами вистачить сил і мудрості для подальшої праці і боротьби за щасливе мирне небо та квітуче майбутнє нашої країни. І пам’ятайте – Заставнівщина – це приклад багатонаціонального, толерантного, дружнього і гордого краю. Зберігаючи мир і спокій у нашому краї ми маємо стати прикладом для усієї України!

Дорогі земляки, вітаю Вас з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності – днем Волі і Гідності! А щоб жити достойно і гідно, пам’ятайте – треба боротися за наше синє небо і золоті пшеничні поля!

З Днем Незалежності, Україно!

Нехай береже нас Бог!

З повагою

 

Голова Заставнівської районної ради

                                            Д. Скігар

Tеми