Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

10.06.2013 10:33

Дністрові зорі - 2013 |  Культура

Вже 22 роки Заставнівський район Чернівецької області, Заліщицький район Тернопільської області та Городенківський район Івано-Франківської області є засновниками і організаторами Міжрегіонального фестивалю народної творчості «Дністрові зорі». Перейнявши естафету від буковинців, у цьому році городенківці  провели XX–  ювілейний фестиваль «Дністрові зорі - 2013».


       А відбулося свято, вчора,  9 червня 2013 року в м.Городенка, - про це попередньо домовилися заступники керівників райдержадміністрацій – засновники фестивалю.

Отож, Городенківщина гостинно запросила і прийняла кращі колективи та юні таланти з Буковини та Поділля на свято пісні, танцю та дотепного жарту.

Голова районної ради М.Леваніна взяла участь в складі делегації від Заставнівщини в представленні нашого району на фестивалі. А всього район представляло біль 150 учасників художньої самодіяльності району і їхній виступ з 12.00 до 15.00  здивував присутніх рівнем майстерності, а завершальна пісня «Буковина – край, де варто жити» просто «підірвала площу» запальною мелодією і чудовим виконанням.

Фестивальний вогонь, запалений керівниками  відділів культури трьох районів в 2014 році  перейде через Дністер на  Галичину в м.Заліщики.

  • Джерело: Інформаційно-аналітичний відділ районної ради

Tеми