Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

15.05.2013 10:05

На шляху реформування медичної галузі |  Медицина

Голова районної ради М.Леваніна взяла участь та відвідала ряд медичних установ Сторожинецького району з метою вивчення  ходу реформування галузі охорони здоровя. «Згідно з Програмою економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», пріоритетний напряма діяльності медичної галузі Буковини - удосконалення системи охорони здоров`я матері та дитини, створення обласного перинатального центру, боротьба з соціально-небезпечними хворобами, реформування первинної медико-санітарної допомоги на засадах загальної практики-сімейної медицини та екстреної медичної допомоги, покращення матеріально-технічного стану установ охорони здоров`я. Усе це абсолютно відповідає основному стратегічному курсу світової медицини – профілактичному напрямку», - наголосив сьогодні, 14 травня, керівник виконавчої влади Буковини Михайло Папієв під час спілкування із представниками засобів масової інформації під час робочої поїздки у Сторожинецький район.

За словами голови обласної державної адміністрації, для буковинської медичної науки і практики важливим завданням стає виявлення і контроль факторів ризику розвитку і прогресування захворювань. Михайло Папієв підкреслив, що в краї досі залишаються високими показники захворюваності на гострі інфаркти міокарда, інсульти, утримується на одному рівні виявлення хворих з онкологічними захворюваннями на пізніх стадіях, зріс показник первинної інвалідності серед дорослого населення. «І саме тому нам вкрай необхідна доступна, якісна, соціально-економічно ефективна система організації медичної сфери», - наголосив голова облдержадміністрації.

Відтак М.Леваніна взяла участьв  обласній нараді з питань реформування медичної галузі в регіоні, що відбулась у м. Сторожинець. Підводячи підсумки , Михайло Папієв наголосив, що йдеться про подальшу модернізацію галузі, яка передбачає створення ефективної системи екстреної медичної допомоги, формування розвиненої системи сімейної медицини та багатопрофільних лікарень інтенсивної допомоги, поліпшення доступності медичних послуг за рахунок розмежування медичної допомоги за видами, що передбачає створення нових диференційованих типів закладів охорони здоров'я.

  • Джерело: За матеріалами прес-служби обласної державної адміністрації

Tеми