Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

01.04.2013 09:36

Про проведення місячника санітарної очистки в районі. |  Екологія


 

 

               Днями на нараді виконавчого апарату районної ради, голова районної ради М.Леваніна наголосила на початку місячника санітарної очистки та наведення благоустрою в населених пунктах району.

З метою покращення санітарно-екологічного благополуччя населених пунктів Заставнівського району було прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації «Про проведення місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів району» від 15.03.2013 № 82-р.

 Згідно даного розпорядження будуть проводитися місячники санітарної очистки (весняний – від 01 квітня до 01травня та осінній – від  01 жовтня до 01 листопада 2013 року) з метою наведення порядку на прибережних смугах річок і водоймищ, автомобільних доріг, трас туризму, зон відпочинку, придорожніх лісосмуг, парків, кладовищ,  ринків, інших громадських місцях.

Рекомендовано головам виконкомів міської, селищної та сільських рад прийняти аналогічні розпорядження на місцях, створити комісії з проведення санітарної очистки та благоустрою населених пунктів району. Також рекомендовано розробити конкретні заходи, щодо проведення санітарної очистки та благоустрою населених пунктів району, залучити до їх виконання підприємства, організації та установи, незалежно від форм власності, фермерські господарства, підприємства житлово-комунального господарства, навчальні заклади, громадські організації району та забезпечити їх виконання.

Також на нараді наголошувалось на підтримці  в районі громадської акції «Зробимо Україну чистою 2013!».  Задля координації запланованих дій в кожному населеному пункті району є координатори. Ініціатива «Зробимо Україну чистою!» об’єднує людей, які хочуть звільнити парки та вулиці від сміття. Передбачається, що в 2013 році в цій акції візьме участь більше 100 тисяч громадян України і будуть задіяні більше 200 міст.

  • Джерело: Інформаційно-аналітичний відділ районної ради

Tеми