Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

29.03.2013 15:22

«Хрещатику 100»  |  Патріотична робота

Під такою назвою вийшла книга З. Гончарової, яку сьогодні з ініціативи районної організації ВТУМ ім.. Т.Шевченка (голова С.Масловська) презентували в центральній районній бібліотеці. В заході взяв участь та виступив  керуючий справами районної ради Р.Павчак. У своєму виступі він наголосив, що «сьогодні ми зібрались на презентацію ще однієї книги , яка стосується історії району і яка , без перебільшення, зможе  сміливо доповнити історію про наш край»

           Він висловив щиру вдячність авторові книги, гарній, щирій, не байдужій жінці, яка своє життя присвятила  селищу і  підприємству, на якому працювала, людям, з якими працювала. У вирі життя, ми  про щось забуваємо, чогось не помічаємо, щось проходить повз нашу увагу, але завдяки  неспокійним талановитим людям, таким як Зоя Степанівна,  історія, люди, імена, долі,  стануть більш доступними і зрозумілішими для  наших нащадків.

      На презентації побували та виступили: жителі смт. Кострижівка, учні Кострижівської  школи (директор О.Васильєва), вихованці Заставнівського ДНЗ №3 ( зав.Г. Турецька), колишній директор заводу В.Ярощук, письменники: В.Михайловський і М.Черешнюк а також ті, хто допомагав вийти книжці в світ і кому дякувала автор за підтримку: К.Зубахіну – нинішньому директорові ТзОВ «Цукровий комбінат «Хрещатик» , колишньому його керівнику - С.Бучку  та іншим. На святі звучали пісні З.Гончарової ( у виконання В.Бабалюка), демонструвався відеофільм про Кострижівку та завод і всі присутні  отримали задоволення від спілкування про українську книгу, рідне слово та віддали належне титанічній праці автора книги  за справді літописне видання, в якому багато зібрано дат, імен та  інформативного матеріалу.

  • Джерело: Інформаційно-аналітичний відділ районної ради

Tеми