Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

06.03.2013 12:37

Не забуваймо звичаїв нашого краю |  Культура

5 березня цього року у приміщенні районного палацу культури м. Заставни відбувся обласний «Фестиваль народних звичаїв та обрядів» серед мистецьких шкіл області та конкурс духових оркестрів в якому взяла участь голова районної ради М.Леваніна. 2013 рік Президентом України В.Януковичем оголошено роком дитячої творчості. На виконання цієї ініціативи ,  обласний учбово-методичний центр культури Буковини започаткував  проведення обласного «Фестивалю народних звичаїв та обрядів» з метою розвитку народності, традицій та звичаїв рідного краю. Вчора своє мистецтво представили Заставнівська та Вікнянська музичні школи, а 15 березня – буде продовжуватись фестиваль-конкурс у селищі Кострижівка. Гала-концерт переможців обласного «Фестивалю народних звичаїв та обрядів» відбудеться на завершення  навчального року .

Обласне журі, у складі начальника обласного учбово-методичного центру культури Буковини М.Шкрібляк, голови спілки духової музики області К.Саїнчук високо оцінили рівень виступів колективів Заставнівської та Вікнянської музичних шкіл.

У заході також взяли участь викладачі училища мистецтва ім. Сидора Воробкевича, директори та викладачі музичних шкіл району.

  • Джерело: Інформаційно-аналітичний відділ районної ради

Tеми