Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

04.03.2013 10:04

Ювілей Хрещатицького навчально-виховного комплексу |  Освіта


Вчора Хрещатицький НВК святкував свій ювілей – 20-річчя з дня заснування школи. В урочистостях взяли участь заступник голови Заставнівської районної ради І.Ковалюк, начальник інформаційно-аналітичного відділу О.Марусик, в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації М.Матейчук, голова райкому профспілки освітян району В.Воловський, заступник голови районної державної адміністрації Л.Гольцов, голова ТзОВ «Україна» В.Козарійчук, сільський голова М.Косоловська, педагогічний та учнівський склад навчально-виховного комплексу.  Це наймолодша школа нашого Заставнівського району. За 20 років із її стін було випущено 215 учнів, з яких 8 закінчили школу із золотою, 4 – зі срібною медалями та 30 учнів – з відзнакою.

З вітальним словом до ювілярів та гостей свята звернувся заступник голови районної ради І.Ковалюк і сказав, що хрещатицька земля – це благословенна земля і це видно по тому, як спілкуються люди – вони відверті і, коли говорять, то дивляться прямо в очі, недарма тут є монастир і тому на цій землі є Божа благодать. Він привітав увесь педагогічний колектив з цим, хоча маленьким, але все-таки, ювілеєм і побажав усім здоров’я, добробуту,  вдячних учнів і натхнення для подальшої та клопіткої праці.

За високі досягнення у професійній діяльності, високий внесок у навчанні та вихованні школярів, заступник голови районної ради І.Ковалюк вручив спільні грамоти районної ради та районної державної адміністрації директору Хрещатицького НВК В.Пеліховській, вчителю української мови та літератури О.Кизимі, вчителю географії В.Калинюк.

За допомогу та підтримку голова села М.Косоловська дякувала депутатам районної ради М.Бойчуку, І.Романцю та спонсору-меценату В.Горюку.

Усі запрошені у своїх виступах бажали  добробуту і процвітання в ім’я рідної України та випускників, що досягнуть високих результатів у своєму житті, якими б гордилася наша Заставнівщина.

На честь ювілею учні дарували всім присутнім музичні композиції.

  • Джерело: Інформаційно-аналітичний відділ районної ради

Tеми