Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

04.03.2013 10:02

Здоров’я українців. Шлях до активного довголіття |  Медицина


Сьогодні у актовому залі Заставнівської музичної школи відбулась зустріч з професором Київського інституту післядипломної освіти, головним валеологом МОЗ України Г.Апанасенко (в минулому – ведучий телепередачі «Планета здоров’я») за темою: «Здоров’я українців. Шлях до активного довголіття».

У зустрічі взяли участь: директор центру нетрадиційної медицини «Горицвіт» В.Фуштей, чемпіон Європи та світу І.Гешко, заступник голови районної ради І.Сеник, керуючий справами районної ради Р.Павчак, заступник голови районної державної адміністрації Л.Гольцов та представники трудових колективів району.

 Йшлося про необхідність проведення оздоровчих заходів; профілактичних оглядів; організацію лекцій і бесід для учнів шкіл та їх батьків; проведення днів здоров’я в організаціях; активація роботи гуртків та спортивних секцій; про боротьбу з палінням; профілактику інсульту, інфаркту, діабету та про здорове (натуральне) харчування.

Заступник голови районної ради І.Сеник вітав гостей і висловив надію, що ця зустріч допоможе у вирішенні питання власної охорони здоров'я.

 

  • Джерело: Інформаційно-аналітичний відділ районної ради

Tеми