Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

11.02.2013 17:33

Селу Онут – 800 років |  Уроки історії


Минулої п’ятниці заступник голови районної ради І.Ковалюк взяв участь у засіданні оргкомітету з відзначення 800-ої річниці першої писемної згадки про село Онут, яке відбулось в приміщенні Онутської сільської ради (сільський голова Д.Божик). Село Онут – одне з найстаріших у районі та області і перша писемна згадка про нього датується 1213 роком. На початку свого засідання головою оргкомітету з відзначення 800-річчя першої писемної згадки про село Онут Заставнівського району було обрано заступника голови районної ради І.Ковалюка.

Певна попередня робота з підготовки відзначення цієї історичної дати була проведена. Так, районна рада прийняла звернення депутата районної ради І.Ковалюка щодо відзначення 800-річчя першої писемної згадки про с. Онут до обласної ради, яка в свою чергу спрямувала його до Верховної ради України з проханням внести цю дати до реєстру знаменних та пам’ятних дат національного значення у 2013 році.

В роботі Організаційного комітету взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Л.Гольцов, сільський голова Д.Божик, депутати сільської ради та керівники установ та організацій села. При обговоренні, вносились ряд пропозицій, побажань  стосовно запрошених гостей, ведення свята, а головне, що потрібно зробити, щоб запрошені та гості почували себе на святі зручно та затишно, мали змогу і могли познайомитись із змінами, які  зазнало село, чим і ким пишається. В такому маленькому та віддаленому від районного та обласного центрів селі проблем , звичайно, багато.  Тому і було прийнято рішення про звернення до підприємців, керівників підприємств, вихідців з цього села, про надання підтримки та  їхньої активної участі у підготовці до відзначення 800-річчя села

Члени Організаційного комітету  визначились з остаточною датою проведення урочистостей –це буде 28 вересня 2013 року.

  • Джерело: Інформаційно-аналітичний відділ районної ради

Tеми