Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

07.07.2012 10:39

НЕОБЕРЕЖНЕ ПОВОДЖЕННЯ З ВОГНЕМ |  Екологія


Великі біди приносять пожежі. А скільки нещастя — «безпечні» курці. Пород­жується ця безпечність, насамперед зловживанням спиртних напоїв. Нерідко підвипивший чоловік кидає будь-де непо­гашений недопалок, лягає в постіль із запаленою цигаркою,  не думаючи за наслідки. Така необережність  закінчується трагедією.

За п’ять місяців уЗаставнівському районі  виникло 32 пожежі, загинуло 3 особи. Так, 30.05.2012 року в смт.Кострижівка через необережне поводження з вогнем під час куріння громадянина П., 1959 року народження виникла пожежа. Завдяки сусідам його вчасно винесли з будівлі та каретою швидкої медичної допомоги направили до лікарні. Завдяки силам МПО смт.Кострижівка пожежу швидко ліквідували. Ус.Звенячин громадянка Р. 1938 р.н. під час спалювання паперу та сміття  необачно кинула сірник, від якого загорілася господарська будівля. Ус.Товтри, через дитячі пустощі,  горіла прибудова до житлового будинку.

Вкотре Заставнівський районний сектор Управління Держтехногенбезпеки та рятувальники МНС звертають увагу краян на те, що основні причини виникнення пожежі суб’єктивні – власна необачність, необережність та легковажність

Дотримуйтеся основних правил пожежної безпеки:

Не залишайте без догляду дітей.

Не паліть у ліжку.

Правильно та за призначенням використовуйте обігрівальні прилади.

Дотримуйтеся правил безпеки при користуванні печами.

Одна недогашена цигарка може не тільки знищити цілий будинок, а й забрати ваше життя!

Використання на практиці цих порад збереже Ваше життя та здоров’я.


  • Автор:Ю.ЧАЙКА, інспектор Заставнівського РСУправління Держтехногенбезпеки, капітан служби цивільного захисту
  • Джерело: Голос краю

Tеми