Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

08.06.2012 09:41

З метою вдосконалення роботи освітян. |  Освіта

    В ці хвилини розпочав свою роботу обласний семінар освітян на тему: "Діяльність навчально-виховного комплексу у складі освітнього округу"

В роботі семінару бере участь начальник Головного управління освіти та науки Чернівецької обласної державної адміністрації  М.Бауер, а також начальники відділв освіти, голови профспілкових організацій та завідуючі методичними кабінетами  з усіх районів нашої області.
       Гостей вітали хлбом-сіллю голова районної державної адміністрації В.Копчук та голова Заставнівської районної ради М.Леваніна. У вітальному слові вони висловили надію, що гостинна Заставнівщина покаже гостям свої найкращі здобутки, які   в подальшому пригодяться кожному в роботі. Семінар з приміщення районної державної адміністрації, де в цей час відбувається презентація досягнень освіти області і району, перенесеться в освітні заклади району. Гості , розділившись на три групи, побувають в смт. Кострижівка, с. Погорілівка, Вікно, Дорошівці, Товтри, Чуньків, а також  в м.Заставна (гімназія)  з метою ознайомлення з досвідом роботи освітян цих навчальних закладів. Нині Заставнівський район з питань розвитку освіти знаходить в трійці лідерів. З початку проведення освітянської реформи, у нас діє 5 освітніх округи, в цьому році додатково вводиться три групи дошкільного навчання, зреалізовано найбільше інвестиційних проектів.
  • Джерело: Інформаційно-аналітичний відділ районної ради

Tеми