Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

28.05.2012 11:50

ОБ’ЇЗД МОГИЛ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ-«АФГАНЦІВ» |  Патріотична робота


Заставнівщина у війні в Афганістані втратила 7 чоловік. Їх знають, пам’ятають і вшановують. Перед об’їздом могил загиблих воїнів-«афганців»бойові побратими зібралися біля пам’ятника, що знаходиться у м.Заставна, щоб покласти квіти і їх пам’ять вшанувати хвилиною мовчання. Опісля рушили на Шубранець, де похований Ростислав Оліовський. Учасників об’їзду зустріла його сестра. Наступна зупинка — село Погорілівка. До рідної домівки не повернувся Олександр Іванчак. Воїнів-«афганців» очікувала мати Марія Іванівна Рудан, брат Микола, голова осередку І.Велущак і секретар місцевої ради Г.Скігар.

До Василева з далекої азіатської країни у цинковихдомовинах привезли Тараса Бабича і Михайла Довбню. Приїзд бойових побратимів очікували мати Т.Бабича Ганна Михайлівна, брат, сестра та племінники М.Довбні. У заході брала участь секретар Василівської сільської ради М.Кирилюк.

Наступна зупинка — Хрещатик. На місцевому цвинтарі спить вічним сном Степан Мороз. Його мати Ганна Василівна, брат Василь з родиною завжди з нетерпінням очікують на бойових побратимів. При зустрічі спливають епізоди багаторічної давнини, які назавжди закарбувалися у пам’яті рідних, близьких загиблого хрещатинця.

У Звенячині з активом районної організації УСВА зустрілася мама загиблого Степана Лучика— Марія Дмитрівна і дружина брата. Скрізь до могил покладали вінки, а пам’ять вшановували хвилиною мовчання. У цьогорічному об’їзді брав участь заступник голови райдержадміністрації Л.Гольцов, який спілкувався з матерями, рідними загиблих воїнів-«афганців».

Опісля з учасниками об’їзду — головою районної організації УСВА В.Стецюком, воїнами-«афганцями» В.Лаштою, М.Тофаном, М.Семотюком, В.Ганичем, М.Стасюком  зустрівся голова райдержадміністрації В.Копчук, який поцікавився проблемами, які під час зустрічей порушували матері та рідні загиблих на території Афганістану.

  • Джерело: Голос краю

Tеми