Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

25.05.2012 08:53

МРІЇ ПОЛИНУЛИ В НЕБЕСНУ БЛАКИТЬ |  ОсвітаВипускний вечір — надзвичайне свято. Радісне, урочисте, веселе, але водночас і сумне. Доводиться прощатися з рідною школою, такими затишними, рідними класами, коридорами, дорогими і милими наставниками, які впродовж багатьох років допомагали відчувати себе комфортно, впевнено у цікавій, незвіданій Країні Знань.

На випускний бал до Заставнівської гімназії у супроводі батьків, родичів, друзів, знайомих поспішали чарівні, вишукані юнки, мужні, статні юнаки. У супроводі оркестру, вчителів, найдорожчих людей пройшлися центральними вулицями райцентру. Біля пам’ятника Т.Шевченка склали обітницю випускника, у небесну блакить відпустили голубів, які понесли юнацькі найзаповітніші мрії і побажання.

Урочисте дійство мало місце на подвір’ї і в актовому залі Заставнівської гімназії. У віршах випускники щиро дякували школі, наставникам за здобуті знання, що вони з гордо розпрямленими крильми вирушають у самостійне, доросле життя. У цей день на свято завітали заступник голови райдержадміністрації Л.Гольцов, голова ради гімназії, начальник фінуправління К.Пеліховська, міський голова Я.Цуркан, які випускникам бажали віднайти своє місце у житті, бути гідними громадянами України. Найщиріші слова добирали й перші вчителі —Г.Стасюк, Г.Микитей, класні керівники —Ю.Дідич, З.Пазюк, батьки —Т.Турецька, В.Баланецький і директор гімназії С.Мартинюк. Найприємніша мить — нагородження кращих з кращих. «Золотими» медалістками стали О.Вікірюк, К.Спащук. Свої перші вагомі нагороди вони отримали з рук гостей і директора цього навчального закладу. У заході брала участь й голова райради М.Леваніна.

Опісля випускники своїх батьків запросили на традиційний вальс юності. Вранці стомлені, але щасливі поспішали зустріти схід сонця, який сповістив про початокдорослого, самостійного життя.

Дай нам, земле, з джерел твоїх сили,

І відваги й наснаги нам дай.

Перший крок ми сьогодні зробили,

На дорогах життєвих стрічай.

Аналогічні заходи відбулися і в інших школах Заставнівщини.

  • Джерело: Голос краю

Tеми