Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

27.02.2012 14:54

СПАСИБІ ЗА ТЕ, ЩО НЕ ЗАБУВАЄТЕ... |  Патріотична робота

Війна в Афганістані тривала удвічі довше, ніж Велика Вітчизняна і була жорстокою, кровопролитною, безглуздою і нікому не потрібною. У мирний час до рідних домівок не повернулося семеро юнаків із Заставнівщини, які не пізнали тужливого щему кохання, не реалізували свої найцікавіші, найзаповітніші мрії, бажання. Уже стала історією ця військова баталія, яка у людській пам’яті житиме ще довго, бо написана солдатською кров’ю і материнськими слізьми, які втратили, не дочекалися своєї надії, найдорожчої, найріднішої кровиночки— синочка.

 Напередодні 23 річниці виведення військ Радянського Союзу з Афганістану заступник голови райдержадміністрації Р.Павчак, голова Заставнівської районної організації УСВА В.Стецюк, сімейний лікар О.Крайнік (транспорт надав головний лікар В.Липка, водій — П.Никоряк) побували в домівках матерів загиблих побратимів (А.Кропельницька—с.Шубранець, М.Рудан—с.Погорілівка, Г.Бабич —с.Василів, Г.Мороз —с.Хрещатик, М.Лучик—с.Звенячин),  щоб розрадити, заспокоїти, вислухати, за можливості допомогти, з обличчя змахнути непрохані сльози. Для усіх учасників такі зустрічі є корисними, змістовними і потрібними. Вони допомагають побачити умови проживання, ознайомитися з потребами, проблемами матерів загиблих «афганців», їх фінансовим становищем.

Скажімо, негайного  лікування у військовому госпіталі потребувала Ганна Василівна Мороз (віднедавна перебуває на стаціонарному лікуванні вищезгаданого лікувального закладу), надання ліків за безкоштовними рецептами — Антоніна Іванівна Кропельницька, Марія Іванівна Рудан, необхідно відремонтувати літню кухню  у Марії Дмитрівни Лучик, є проблеми з опаленням оселі (не підведений газ) — у Ганни Михайлівни Бабич. Усіх уважно вислухали, а зауваження, пропозиції, які почули під час зустрічей, занотували з тим, щоб їх якнайшвидше вирішити.Матерям, які не дочекалися своїх синочків із Афганістану, щиро подякували за їх належне виховання. У свої 18-20 років вони з честю, гідністю виконали свій військовий та інтернаціональний обов’язок.

У цей день матері з рук посадовців отрималий продуктові набори.

  • Джерело: Голос краю

Tеми