Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

31.01.2012 14:36

«ЖИВЕ ДЗЕРКАЛО» ЗДОРОВ’Я |  Медицина


Гемосканування або мікроскопія крапі крові —новий сучасний   неінвазивний метод діагностики організму,який передбачає діагностику всього організму (всіх органів і систем) за живою краплею крові з допомогою комп'ютера. У тому числі діагностику рідин організму без аналізів і уколів. Цей метод дозволяє швидко і безболісно отримати повну картину стану вашого організму.
Сканування "живої крові" є унікальним методом діагностики стану обміну речовин та імунної системи організму, бо порушення роботи обміну речовин і ослаблення імунітету веде до різних захворювань. Для проведення детального сканування необхідна буквально декілька крапель крові, адже сканування проводиться на новітньому японському темнопольному мікроскопі.
Кров — це внутрішнє середовище організму, через яке здійснюються захисні реакції, надходження кисню і поживних речовин в кожну клітину організму, видалення побічних продуктів обміну.
У Європі цей метод активно використовується в якості експрес-діагностики при постановці діагнозу. Хоча правильніше було б ставитися до гемосканування як до скринінгового методу, який дозволяє швидко і без додаткових витрат знайти слабкі місця організму і визначити  лікування.
Тому дослідження живої краплі крові, яка є своєрідним "дзеркалом" організму, може дати надзвичайно важливу інформацію про стан нашого здоров'я, а також про можливі його порушення в майбутньому.
На основі аналізу клітин крові і плазми визначаються різні, вже існуючі, відхилення у стані здоров'я або схильність до виникнення нових.
Спектр діагностики захворювань дуже широкий і дозволяє зробити висновок про стан обміну речовин (жирового, білкового, вуглеводного, фосфорно-кальцієвого), який залежить від роботи підшлункової залози, печінки; про порушення, які можуть призвести до анемії, атеросклерозу, подагри, онкологічних захворювань; про стан імунітету і дисбактеріоз кишечника, наявність в організмі паразитів.
Гемосканування дозволяє на 100% встановити наявність в організмі бактерій,паразитів,грибків,визначити ознаки дисліпідеміі,ферментопатіі. Але головною цінністю методу є визначення в’язкості крові,як основного чинника виникнення інфаркту,інсульту.
Не менш важливим є дослідження  в організмі вільних радикалів однієї з основних причин виникнення раку. Рівень антиоксидантного захисту потрібно знати кожній людині ,щоб вчасно попередити можливі наслідки.
Запорукою здоров’я є стан наших судин-основних «артерій» життя.
Враховуючи те,що українці за смертність другі в Європі (після росіян),і те,що із 10 смертей семеро українців помирає від серцево-судинних захворювань - гемосканування має буди одним із альтеративних методів діагностики кардіо-церебрального ризику і вчасного його попередження.


  • Автор:В.ФУШТЕЙ, керівник медичного центру «Горицвіт»

Tеми