Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

15.12.2011 12:00

ЛАБОРАТОРІЯ НОВОГО ДНЯ |  Медицина


Згідно із планом Головного управління охорони здоров'я Чернівецької ОДА, щодо акредитації лабораторій області, спеціалістами МОЗ України та головними спеціалістами Головного управління охорони здоров'я Чернівецької ОДА 29 листопада 2011 року проводилася атестація клініко-діагностичної та бактеріологічної лабораторії Заставнівської центральної районної лікарні.

Працівники лабораторій на чолі із завідувачами О.Тимочко, Н.Фуштей на відмінно підготувалися до проведення атестації і отримали сертифікат на право діяльності строком на 5 років.

Лабораторії обслуговують відділення районної лікарні та хворих у поліклініці.

На даний час чисельність клініко-діагностичної лабораторії складає 16 медичних працівників , бактеріологічної — 5. З них лікарів — 5, середніх медпрацівників —13.

Після проведення атестації клініко-діагностична лабораторія проводить        загально-клінічні, гематологічні, біохімічні,цитологічні та імунологічні методи обстеження.

Бактеріологічна лабораторія може проводити визначення чутливості мікроорганізмів до антибіотиків, виділення патогенної мікрофлори у біологічному матеріалі ( сеча,стілець,мокротиння, кров та інші), обстеження декретованого населення на носійство патогенної мікрофлори, дослідження бактеріологічного забруднення довкілля.

Лабораторії знаходяться в новому приміщенні. Оснащені сучасними засобами вимірювальної техніки. Забезпечені нормативними, організаційними та методичними документами, методиками виконання вимірювань, науково-технічною літературою,що регламентує вимоги до проведення лабораторного аналізу.

Головною метою діяльності лабораторій є забезпечення високого рівня вимірювань для отримання достовірної інформації про результати аналізів. Надавати послуги всім бажаючим згідно направлення лікаря. Покращувати якість медичної допомоги як стаціонарним так і амбулаторним пацієнтам.

  • Автор:В.ЛИПКА, головний лікар Заставнівської ЦРЛ
  • Джерело: Голос краю

Tеми