Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

01.08.2011 09:56

ЛИПЕНЬ ПАХНЕ СВІЖИМ ХЛІБОМ |  Сільське господарство

І хоч початок чи не головного для хліборобів місяця року не характерний випічками з нового врожаю, бо у буковинському регіоні першим косять озимий ячмінь, липень, усе ж, споконвіку асоціюється зі збиранням зерна на хліб.

Отже, жнива в нашому районі розпочалися. Як повідомив начальник управління АПР райдержадміністрації Ярослав ОлексюкагроформуваннямЗаставнівщини  належить зібрати 10395 гектарів зернових культур. В тому числі озимої пшениці — 6435, ячменю — 253, ярої пшениці — 1501, ячменю — 264, озимого ріпаку —1403. Нині господарства району впорали 400-гектарну площу, при середній урожайності 34 центнери з гектара. Варто зазначити, що до організації збирання ранніх зернових культур поруч з великотоварними товариствами («Мрія Буковини», «Хрещатик-Агро») вчасно і з відремонтованою технікою та із запасом пального підготувалися фермерські господарства Кухлія, Грицюка, Харюка, «Колос-К». Одними з перших у районі розпочалижнива ТзОВ «Україна». Туди й запропонував навідатись Ярослав Олексюк.

Дорогою до Репужинців з неабияким піднесенням спостерігали за краєвидами наших сіл. Мабуть, усе ж, немає кращої пори для сільчан, як тепле літечко. Вабить зір зело дерев та золото полів. Під’їжджаючи до ділянки, де репужинчани косили озимий ячмінь, не можливо відірвати погляд від безкрайого моря посіві зернових. Ярослав Євгенович, як фахівець-аграрій, відзначив:

— У цьому господарстві завжди скрупульозно дотримуються технології: поля чисті, доглянуті, стебло — міцне та високе, колос —наповнений та тужавий…

Керівник господарства Василь Козарійчук та головний агроном Михайло Бортник — теж на полі, не відходять від  комбайнів і вантажівок, часу од часу спілкуються з механізаторами, дають настанови…

—Наше господарство має статус елітно-репродуктивного. За роки існування насінницького, звичайно, набули певного авторитету, — розповідає Василь Дмитрович. — Посівнийматеріал купують у нас не лише господарники нашого району, але й зі всієї області та, навіть, з інших регіонів. Насіння, справді, високої якості, адже співпрацюємо з досить престижними  науковими установами. Найтісніші зв’язки підтримуємо з Миронівськимінститутом пшениці, інститутом фізіології Академії наук України, інститутом  рослинництва, Одеським селекційно-генетичним інститутом, Буковинським інститутом агропромислового виробництва та іншими.Цьогоріч, як завжди, витримали всі вимоги щодо внесення мінеральної поживи, засобів захисту від шкідників та гербіцидів. Ось і результат. Вчора, наприклад, сорт озимого ячменю «Основа» видав по 40 центнерів на круг. З Божою допомогою маємо впорати 600-гектарну площу озимих зернових. Саме стільки належить до збирання, в тому числі 330 — пшениці, 70 — ячменю, 200 — ріпаку. Ярих — 155 гектарів, сої — 213 та кукурудзи (гібридної і товарної) — 180. Але нині роботу закінчуємо, оскільки на цьому полі не кожна зернина в колосі достигла. Треба почекати пару днів…

Тим часом комбайнери та водії поралися кожен на своєму робочому місці. Здавалося, майже 40-градусна спека аж ніяк не впливає на виробничий процес. Всі працювали вправно, зібрано, сумлінно. А надто — комбайнери Григорій і Анатолій Павленки (батько й син), Іван Танасійович та Іван Васильович Бардашевські, Іван Вонсович та Григорій Мудрей. До цих трьох екіпажів входять і водії — Михайло Шевчук, Віктор Никоряк, Леонід Марунчак та Петро Голінатий й Іван Бардашевський.

Кипить робота і на току. Треба віддати належне завтоку Дмитру Копчуку, який разом із працівниками відмінно підготував його до приймання зерна. На день навідин у господарство — засипано 100 тонн ячменю. А біля зерноочисної машини працюють слюсар Степан Моцок та школярі тамтешньої школи Петро Межінський, Дмитро Горячко, Василь Петращук— це сьогоднішня зміна. А завтра у них приймуть естафету Юрій Козарійчук, Олександр Томків. Очисні машини, безумовно, не сучасного зразка, але якісно відремонтовані, браку, як кажуть, не видають. За технологічним процесом стежить енергетик Григорій Козарійчук.

Директор товариства називав прізвища учасників  жнив і намагався не обійти увагою жодного, наголошуючи, що саме вони — творять хліб…  Каже, що одразу ж після закінчення збирання врожаю власники земельних наділів отримають їм належне — орендну плату — 3 відсотки від вартості земельного паю. А далі — вічне колесо агровиробництва— підготовка грунту, потім — сівба озимих, реалізація насіння, підбиття підсумків сільськогосподарського року. В «Україні» завжди були гарні показники та результати діяльності. Тут і досі не зраджують давно обраній марці якості— взірцевого господарства. Залишається побажати: так тримати!Тоді буде достаток в кожній хаті.

  • Автор:ЯРОСЛАВ ТКАЧ, студент Львівського Національного університету ім. І.Франка, факультет журналістики,
  • Джерело: Голос краю

Tеми