Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

01.08.2011 09:11

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ ГРИБНИКІВ |  Медицина

Збираючи гриби, навіть за наявності деяких знань і досвіду, завжди необхідно строго дотримуватися  правил. Тоді Ви уникнете випадкових помилок, що можуть призвести до отруєнь. Правила і поради з попередження отруєнь  треба добре пам'ятати і використовувати,  збираючи та готуючи до вживання гриби.

Збирайте в лісі тільки ті гриби, про які Ви точно знаєте, що вони їстівні.

Гриби, які викликають сумнів, не слід вживати  і пробувати на смак, тим більше в сирому виді.

Ніколи не збирайте і не їжте гриби, що біля кореня ніжки мають потовщення, оточене оболонкою (як, наприклад, у блідої поганки і червоного мухомора) і не пробуйте їх на смак.

Коли  збираєте гриби, особливо сироїжки, намагайтеся брати їх з цілою ніжкою, щоб не випустити з виду важливу ознаку, зазначену в попереднім правилі.

Якщо  збираєте в лісі печериці, звертайте особливу увагу на колір пластинок. Ніколи не збирайте і не їжте такі, що мають пластинки білого кольору. У справжніх їстівних печериць пластинки швидко рожевіють, а потім темніють. У смертельно отруйної блідої поганки, схожої за зовнішнім виглядом на печериці, пластинки завжди білого кольору.

Якщо  збираєте для засолення вовнянки, чорнушки, білявки, грузді, підгрузді та інші гриби, що містять молочний сік,  обов'язково перед засоленням чи відварюванням вимочіть їх, щоб видалити гіркоту. Те ж саме варто робити з валуями і сироїжками, що мають їдкий і гіркий смак.

При зборі зморшків потрібно завжди пам'ятати про правила їхнього готування, недотримання яких може викликати отруєння. Зморшки варто спочатку прокип'ятити у воді протягом 7-10 хвилин, а відвар обов'язково вилити. Тільки після такої обробки зморшки можна варити і смажити.

Ніколи не збирайте і не їжте гриби переспілі, червиві та зіпсовані.

Не їжте гриби в сирому виді.

Не вірте поширеній думці про те, що отруйні гриби викликають потемніння  цибулини чи срібних предметів, якщо їх опустити в посуд, де варяться гриби. Це неправильне судження!

Не збирайте гриби, навіть умовно їстівні, у міських парках, скверах, дворах, а також уздовж автомобільних доріг і залізниць. Гриби накопичують отруйні речовини і стають непридатними для їжі.

За перших ознак отруєння необхідно терміново звертатися за медичною допомогою.

Принесені додому гриби потрібно того ж дня розібрати за  видами і знову ретельно переглянути. Усі сумнівні, а також переспілі, в'ялі гриби потрібно, не шкодуючи, викинути. Нижню частину ніжки, забруднену землею, зрізують, а гриби ретельно очищають від піску і сміття. У деяких грибів (маслюки і мокрухи) знімають з капелюшка плівку, покриту слизом. Зібрані гриби варять не пізніше наступного ранку.


  • Автор:В.МАСЛО, головний державний санітарний лікар Заставнівського району
  • Джерело: Голос краю

Tеми