Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

11.07.2011 16:40

ЛЮДИ І ПРАЦЯ ПЕРЕВІРЕНІ ЧАСОМ |  Сільське господарство

Запорукою успіху будь-якого підприємства є   тісна взаємодія з клієнтом чи споживачем, миттєва реакція на його запити і потреби. Все це — задля створення спільними зусиллями такого продукту, який посяде гідне місце на ринку.

Цю формулу можна застосувати навіть у галузі свинарства. Чим і скористалися голова фермерського господарства «Квік-О» Орися Радиш та фахівці тваринницького комплексу з вирощування свиней. Можливо, слово комплекс звучить надто гучно, але й звичайною фермою це господарство не назвеш. Бо домінують тут насправді високі технології, запроваджені за найсучаснішими зразками закордонного підприємства. Водночас, не порушуючи стереотипів годівлі тварин природними кормами. Як з’ясувалося, — це неабияка принада для тих, хто не відмовляється утримувати в домашньому господарстві  свиней. Саме тому поросята цього ФГ, як мовиться,нарозхват у населення не тільки нашого району, але й інших та, навіть, Хмельницької області.

 Отже, підприємство «Квік-О» створене у 2005 році. Засновником є Орися Радиш. Чи не головний козир ФГ — з дати заснування має статус племінного господарства.

 Цікаво те, що «хрюші» там не прості, а «іммігруючі». Заселили ферму представники французької та польської породи «Ландрас».  Тварини відрізняються від інших м'ясистістю й високою інтенсивністю росту. Вже за півроку порося набирає вагу 110 кг. Рекордний опорос — 25 поросят від свиноматки, середньорічний — 17-18. Також є представник бельгійської породи «П'єтрен». Ця екзотична тварина різниться не тільки м'ясними якостями, а й зовнішнім виглядом. Перше, що впадає у вічі – плямисто-чорне забарвлення. Тулуб  у неї короткий та широкий; добре розвинена мускулатура. Генетичне змішування порід, безумовно, задля поліпшення продуктивності.

Вражає обладнання й облаштування приміщень. Ці інновації   теж за європейською технологією утримання свиней.  Всі процеси  механізовані,   оснащення —  за останніми найсучаснішими розробками: лабораторія осіменіння, гідрозмив, вільний доступ до кормів, інтенсивна система відгодівлі тощо.

Нині ферма налічує близько 700 голів,  в тому числі близько 90 — основних свиноматок. Поросят вирощують також за світовими стандартами. Відлучають  від свиноматок у 28-денному віці середньою живою масою 7-8 кг, але, залишаючи у клітках  ще на 5-6 діб. Оскільки обслуговування  здебільшого автоматизоване, за тваринами доглядають лише дві свинарки. Звичайно, головну відповідальність буквально за все несе   голова  ФГ  Орися Радиш, а навантаження — на  головного  зоотехніка (Стефанія Майданик) та ветеринарного лікаря (Катерина Козьмич), які фахово зі знанням справи та набутим досвідом бездоганно виконують свої професійні обов’язки.

Господарство щорічно постачає для населення району та інших регіонів України висококласний племінний молодняк. Газди, які добре знаються на справі вирощування свиней,  тільки позитивно відгукуються про куплені тут поросята. Адже молодняк до реалізації — привитий від різних хвороб, та призвичаєний до комбікормів. Облікові розрахунки свідчать про те, що річний приріст свиноферми становить близько двох з половиною тисяч поросят.

Підприємство має власний млин, але за інтенсивністю технології нагадує міні-комбікормовий завод (польської фірми «MAX»), який дробить та змішує зерно з мінеральними домішками, вітамінами та амінокислотами.  Це і є запорукого ефективної годівлі. Ще один ключовий момент — у фермерському господарстві відгодовують тварин збалансованими кормами, відповідно до  вікових категорій. Постачають стимулятори органічного, природного походження   компанія «ЮМАС» (м.Коломия), а також «ЦЕХАВЕ корм ЛТД» (м. Київ). Висока рентабельність свинарства пояснюється ще й тим, що вирощену продукцію переробляють у власному  ковбасному цеху, де виготовляють різноманітні м’ясні  вироби.  Продукцію реалізують через власну торгову мережу під торгівельною маркою «Підприємець Радиш».

Насамкінець варто зазначити, що нині не так багато підприємців, які здатні на величезні ризики. Але, чи не факт, що економіка району, держави,  лише за далекоглядності, підприємливості таких смільчаків, як, приміром, родина Радишів, і буде конкурентоздатною.  А це пряма дорога до розв’язання продовольчої проблеми.


  • Автор:ЯРОСЛАВ ТКАЧ, студент Львівського Національного університету ім. І.Франка, факультет журналістики,
  • Джерело: Голос краю

Tеми