Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

11.07.2011 12:15

ПОСІЛИ ДРУГЕ РЕЙТИНГОВЕ МІСЦЕ |  Здоров'я та спорт

У неділю, 19.06.2011р., в м. Кіцмані відбувся ІІ етап Спартакіади серед державних службовців, в якій взяли участь працівники структурних підрозділів, управлінь і відділів Чернівецької обласної, районних державних адміністрацій, Чернівецької та Новодністровської міських рад. Змагання проводились з п’яти видів спорту: шашки, шахи, настільний теніс (окремо чоловіки і жінки) та командні види (волейбол і міні-футбол).

Спартакіада проводиться з метою зміцнення здоров’я державних службовців. Основним завданням Спартакіади є залучення державних службовців до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту, пропаганда здорового способу життя.

Після напруженої гри з волейболу наші гравці посіли призове третє місце, поступившись у півфіналі команді з Новоселицького району.  У міні-футболі держані службовці Заставнівського району були рішуче налаштовані на перемогу і ввійшли до фіналу, де зустрілись із господарями командою —Кіцманського району. Остаточний рахунок зустрічі —2:1 на нашу користь. Активною грою та неодноразово забитими м’ячами відзначились головний спеціаліст юридичного сектору апарату Заставнівськоїрайдержадміністрації М.Рябий, начальник відділу з надзвичайних ситуацій С.Фалібога, головний спеціаліст служби у справах дітей В.Фалібога, начальник управління економіки І.Димка, головний спеціаліст фінансового управління В.Куцяк. Всі переможці були нагороджені кубками, медалями, грамотами та грошовими винагородами.

Отже, державні службовці привезли на Заставнівщину третє місце з волейболу, перше — з міні-футболу та посіли загальне друге рейтингове  місце, поступившись команді Чернівецької обласної державної адміністрації.

                                                                   

  • Автор:О.ІЛЬЧУК, в.о. начальника відділуу справах молоді іспорту
  • Джерело: Голос краю

Tеми