Заставнівський район

Новини

08.07.2011 11:03

ВИЗНАЧИЛИСЯ ВОЛОДАРІ ПЕРЕХІДНОГО КУБКУ |  Здоров'я та спорт

Стадіон с.Васловівці заледве вміщав численних вболівальників, які прийшли на фінальний матч між «Долиною» (с.Товтри) і «Дністром» (с.Дорошівці) де розігрували кубок обласної редакції газети «Голос краю». Здавалося, що  переглядали найвідповідальніший поєдинок, скажімо, чемпіонату, Кубку України тощо.

З перших хвилин гри команди «приглядалися» одна до одної. Адже у поєдинку за найпочесніший трофей доля звела найсильніші команди району — переможців, призерів найпрестижніших турнірів і чемпіонатів. Спокійна, тактовна гра тривала майже увесь перший тайм. За декілька хвилин до завершеннятовтрівчанин Б.Кіцан забиває гол у ворота суперників. Дорошівчанидовго не залишалися «у боргу» і відразу нападник  М.Рябийзрівнює рахунок. Перший тайм завершився нічиєю — 1:1.

У другому таймі майстерність демонстрували обидві команди. Небезпечні моменти виникали біля воріт обох команд. Потрібно віддати належне воротарям, які часто рятували від неминучих голів. На останніх хвилинах дорошівчанин М.Рябий забиває другий (переможний) гол у ворота суперників. Команда «Дністер» (Дорошівці) підняла настрій численним вболівальникам і шанувальникам. Їх нагородили бурхливими оваціями за майстерну, професійну гру, за якою також спостерігав перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач обов’язків голови Ю.Косар, який у своєму виступі наголосив на тому, що гру між «Долиною» (с.Товтри) і «Дністром» (с.Дорошівці) сміливо можна порівняти із зустріччю, скажімо, між «Шахтарем» і «Динамо» (Київ). Подякував організаторам за такі цікаві змагання і запевнив, що робитимуть усе належне, щоб у перспективі футболісти могли  змагатися за кубок району, а волейболісти, баскетболісти— за інші почесні трофеї.

Переможцям, призерам вищезгаданого турніру, іншим представникам команд Заставнівщини, які приїхали переглянути матч, побажав гарного поля, хорошого настрою, вдалої гри і, звісно, перемог.

Перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Ю.Косар, головний редактор обласної газети «Голос краю» М.Калин, голова районної федерації футболу С.Парайко переможцям («Дністер», с.Дорошівці) вручили перехідний кубок газети, «золоті» нагороди і грамоти. А товтрівчани отримали «срібні» нагороди і грамоти.

P.S. Відразу після вищезгаданих футбольних баталій до редакції газети «Голос краю» надійшов вірш, написаний Степаном КОСТЮКОМ: