Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

07.07.2011 16:31

ПРИВЕЗЛИ «БРОНЗУ» |  Здоров'я та спорт

Відповідно до наказу Чернівецького обласного управління з фізичного виховання та спорту МОН України (начальник управління К.Жукотинський), за №53 від 04 травня 2011 року для участі у чемпіонаті України з волейболу, що проходив з 26 травня по 02 червня 2011 року в м. Очаків Миколаївської області, було відряджено команду дівчаток відділення волейболу Заставнівської ДЮСШ (філіал с.Дорошівці). Вихованці тренера-викладача І.Скибінської показали змістовну та майстерну гру. У результаті команда Заставнівської ДЮСШ посіла ІІІ-є місце. Команду нагороджено кубком та грамотою, а кожного гравця —грамотами та медалями відповідного ступеня.

Адміністрація Заставнівської дитячо-юнацької спортивної школи висловлює подяку відділу освіти Заставнівської районної державної адміністрації (начальник—М.Ткачук) та громаді с.Дорошівці, які надали фінансову підтримку для участі команди у чемпіонаті України.

 

ВИГРАЛИ ГОСПОДАРІ

03-05 червня 2011 року у спортивному залі Заставнівської ДЮСШ відділу освіти проходив юнацький турнір з гандболу, присвячений Міжнародному Дню захисту дітей. У змаганнях взяли участь команди Заставнівської ДЮСШ, Герцаївської ДЮСШ, Городенківської ДЮСШ, Снятинської ДЮСШ та Васловівського філіалу Заставнівської ДЮСШ. Перше місце посіла команда Заставнівської ДЮСШ (тренер С.Кулінкович), друге— команда Герцаївської ДЮСШ, третє — команда Городенківської ДЮСШ. Нагороди командам вручали перший заступник голови Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Дмитрович Косар та заступник голови районної ради Іван Федорович Сеник. Команди-призери нагороджені кубками, медалями та грамотами відповідних ступенів. Суддівською колегією визначено кращих гравців змагань у кожній команді. У команді Заставнівської ДЮСШ кращими стали — Богдан Попович та Роман Бурденюк, яких нагороджено кубками та грамотами. У номінаціях кращий напівсередній гравець—АндрійМельник, кращий бомбардир —Леоніда Біжук, яких нагороджено грамотами та преміями. Адміністрація Заставнівської ДЮСШ висловлює подяку першому заступнику голови Заставнівської районної державної адміністрації Ю.Косарю, заступнику голови Заставнівської районної ради І.Сенику, начальнику відділу освіти М.Ткачуку, міському голові Я.Цуркану, директору ВПУ №24 Я.Гулі, приватному підприємству «ГРУП-АЛЬЯНС» (директор І.Микитей), магазин «ЧЕБУРАШКА» (директор С.Пацарнюк) за надану підтримку в організації,проведенні змагань та фінансову допомогу.

  • Джерело: Голос краю

Tеми