Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

18.05.2011 16:08

ЧИСТО, ЗЕЛЕНО, КРАСИВО У НАШІМ РІДНОМУ КРАЮ |  Екологія

Впродовж тривалого часу жителі Заставнівщини очищали свій край від сміття, порослі, побутового храму, яке накопичувалося не тільки впродовж зими, а і попередніми роками. Мозолі на руках та впертість краян, величезна підтримка влади району,Заставнівського районного центру зайнятості (директор В.Лахман) та керівників управлінь, структур, підрозділів, сільських, селищних та міського голів дали свої результати.

Учасники об’їзду,в якому взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Косар та заступник голови райради Іван Сеник залишилися задоволені результатами перевірки. Облаштовані не тільки населені пункти, але й придорожні смуги та під’їзні дороги.

Найбільшзанедбаною була територія Придністрових сіл. Тому ще і під час об’їзду тут працювали люди.

У кулуарах сільські голови відмічали те, що вже рік район працює, як один цілісний механізм. Саме тому і є вагомі результати. Захоплювалися організаторськими здібностями сільських голів-жінок: Г.Зоникової (с.Погорілівка), М.Смеречанської (с.Юрківці), М.Косоловської (с.Хрещатик), Л.Спіжавка (с.Брідок), бо ж і навантаження на них було не по-жіночому важке. Однак справилися! Не пасли задніх і ґазди: сільські голови: В.Бойчук (с.Веренчанка), І.Велущак (с.Г.Шерівці), Ю.Кітар (с.Васловівці), М.Вигнан (с.Дорошівці), В.Бойчук (с.Кулівці), В.Гаврилюк (с.Задубрівка), В.Лаврін (с.Добринівці), М.Когут (с.Самушин), І.Найдиш (с.Боянчук), О.Литвінський (с.Вербівці), Я.Котик (с.Вікно), І.Остафійчук (с.Репужинці), П.Щітка (с.Бабин), Т.Фантух (с.Звенячин), О.Павлюк (с.Шубранець). Іншим треба надолужувати прогаяне! Адже це наш край, наша батьківщина!

  • Джерело: Голос краю

Tеми