Заставнівський район

Новини

09.03.2011 15:25

ПРИЇХАЛИ З НАГОРОДАМИ |  Здоров'я та спорт

Відбувся чемпіонат області з вільної боротьби серед дорослих, де кращих спортсменів відбирали на чемпіонат України, що незабаром стартуватиме у м.Харків.

Уже вкотре борці із Заставнівщини показали майстерність, професіоналізм і волю до перемоги. У ваговій категорії до 60 кілограмів чемпіоном області став О.Турецький, «срібло» у ваговій категорії  до 120 кілограмів виборов П.Сидоренко, а «бронзу» у вагових категоріях до 66 кілограмів І.Лагода, до 84 — О.Голянич (студент ЧНУ), до 60 — М.Маліцький (навчається у ЧНУ, уродженець с.Василів), до 55 — В.Труфен (с.Веренчанка), до 74 — С.Марусик (с.Кадубівці), до 66 — В.Чимчинський, до 74 — А.Дроник. Тренер — В.Молдован.

Зі спортсменами (після приїзду) зустрівся заступник голови райдержадміністрації В.Копчук, який цікавився, як юні борці готуються до відповідальних турнірів, змагань. На Заставнівщині є чимало бажаючих, які хочуть займатися цим унікальним видом спорту. У той день, коли до спортзалу завітав В.Копчук, на тренуванні перебувало понад 20 хлопчаків, які з увагою слухали свого наставника, дослухалися до його суттєвих і необхідних порад.

Голова райдержадміністрації М.Бойчук поставив завдання — борцям якнайшвидше потрібно повернути славу минулих років. Для цього — створити належні умови підготовки до найвідповідальніших поєдинків. Спортивна слава Заставнівщини — у наших руках. Про нас мають знати, гордитися і цікавитися.

• Джерело: Голос краю