Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

09.03.2011 15:16

ПЕРЕМОЖЕЦЬ — ІВАН ЛУНИК |  Здоров'я та спорт


Славиться Заставнівщина талановитими, обдарованими, всебічно розвинутими людьми. Призові місця з різних видів спорту — теж не новина для жителів нашого району. А ось перемога у змаганнях серед інвалідів — ще одна, справді, неочікувана, але досить приємна звістка. А привіз її житель міста Заставна, депутат районної ради (до речі, єдиний в області, як людина з обмеженими можливостями) Іван Петрович Луник.       

— Вже третій рік поспіль у комплексі «Панорама» (м.Чернівці) відбуваються змагання з ігор у боулінг та більярд серед таких людей, як я, —  розповідає Іван Петрович. — Головним організатором дійства можна назвати голову Чернівецького міського товариства інвалідів Романа Залевського. Він не просто вболіває за нас, а намагається згуртувати, допомогти, сприяє тому, аби ми частіше зустрічалися, спілкувалися між собою, ділилися наболілим і робить усе, щоб наше життя було цікавішим і хоча б  трішки яскравішим.

Долучаються до таких імпрез Чернівецький обласний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», громадські організації. Я веду досить активний спосіб життя і дуже часто буваю на різних заходах, які організовують на Буковині і запрошують мене стати їх учасником. Позаторік  отримав грамоту за 2 місце у змаганнях з боулінгу, а два місяці тому, тобто 22 грудня 2010 року нас було близько 30 чоловік з різних районів області, я посів І призове місце за найбільшу кількість набраних очок з цього виду спорту. Одержав диплом Чернівецького обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», «золоту» медаль та подарунок — електрошашлична.

Організатори подбали про те, щоб свято спорту відбулося на високому рівні. Фінансові спонсори — Чернівецька міська рада, громадська організація «Фронт змін», фірми «Рома», «Метро», «Галс-2000» влаштували нам чудовий відпочинок. Та справа навіть не в змаганнях чи в перемозі. Головне — нам дали можливість знову побачитись і відчути себе потрібними цьому суспільству. Побільше б таких дійств, які додають нам упевненості в собі та бажання  повноцінного життя, аби не втрачався наш зв’язок зі світом.   

Tеми