Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

09.03.2011 15:05

ЗАСТАВНА-1 — ПЕРЕМОЖЕЦЬ ТУРНІРУ |  Здоров'я та спорт

Цими вихідними у спортивному залі ДЮСШ відбувся перший меморіальний турнір з міні-футболу присвячений пам’яті відомої спортсменки, тренера, колишнього директора цієї школи Марії Миколаївни Олійник. За головний трофей (перехідний кубок)  змагалися юнаки 1993 року народження і молодші.

Перед початком команди усіх запросили до зали. Звучить Гімн України. Пам’ять М.Олійник вшанували хвилиною мовчання. У залі перебували заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань В.Копчук, міський голова Я.Цуркан, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації  І.Молдован, які у своїх промовах зазначили, що Марія Миколаївна створила належні умови для занять спорту. На різноманітних змаганнях Заставнівщину завжди представляли кращі спортсмени, які додому поверталися із нагородами найвищого гатунку. Учасникам турніру побажали витримки, майстерності та цікавої гри. Висловили сподівання у тому, що незабаром у цьому залі, проходитимуть й інші турніри (скажімо, з гандболу, волейболу, баскетболу),  пам’яті відомої людини. У залі також були донечки Марії Миколаївни — Ірина, Інна, онучечка та інші рідні.

Упродовж двох днів на спортивному майданчику тривала уперта, напружена боротьба. Юні футболісти боролися за кожен м’яч, вдалу передачу. Нарешті визначилися півфіналісти — Заставна-І, ДЮСШ, Веренчанка, Дорошівці.

За третє місце силами помірялися команди з Веренчанки, Дорошівців. Влучнішими були дорошівчани, які й здобули «бронзові» нагороди, які отримали з рук головного спеціаліста відділу освіти І.Молдована.

 За першість змагалися Заставна-І і ДЮСШ. Поєдинок проходив цікаво та напружено. Гравці один одному не поступалися майстерністю,  влучністю. Але у цей день більше пофортунило футболістам із Заставни-І, які з рахунком 4:2, виграли у своїх суперників. Відповідно футболісти ДЮСШ здобули «срібло». Перехідний кубок, «золоті» нагороди, грамоти переможцям вручив заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань В.Копчук.

  • Джерело: Голос краю

Tеми